oferty pracy: Oo Sp - Skawina, małopolskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 2 429

Pracownik pomocniczy na produkcji (pakowacz)

Grana Sp. z o.o. - Skawina, małopolskie
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Oczekiwania wobec kandydatów: Odpowiedzialność, uczciwość i punktualność Sumienność i dokładność Dyspozycyjność

Pomocnik Produkcji

Gi Group Sp. z o.o. - Skawina, małopolskie
Zakres obowiązków: • Układanie sztabek aluminium na paletach • Wykonywanie poleceń przełożonego • Prace porządkowe Wymagania: • Sprawność i wytrzymałość

Specjalista ds. logistyki i zakupów

Meblomex Sp. z o.o. - Skawina, małopolskie
Przeprowadzanie analiz logistycznych Kontrola i optymalizowanie transportów Analiza ofert logistycznych Kontrola i koordynacja zapisów umów logistycznych

Handlowiec

Zapewnienie realizowania polityki rozwoju sprzedaży zgodnie z celami i planami operacyjnymi firmy Pozyskiwanie nowych Klientów oraz rozwijanie istniejących

pracownik produkcji

Vesuvius Poland Sp. z o.o. - Skawina, małopolskie
Opis oferty pracy: Firma Vesuvius Poland Sp. z o.o. należy do grupy Vesuvius – światowego lidera w produkcji, sprzedaży i projektowaniu wysokogatunkowej...

Pracownik Produkcji - 5 osób - I zmiana - Skawina

Adecco Poland Sp. z o.o. - 9 270 ocen - Skawina, małopolskie
Zadania: Praca w obszarze produkcji Formowanie Sortowanie Pakowanie wyrobów Oczekiwania: Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji Wysoka

Technik histopatologii

Oncogene Diagnostics Sp. z o.o. - Kraków, małopolskie
Zakres obowiązków: 1. Wykonywanie preparatów histopatologicznych, obsługa mikrotomu 2. Wykonywanie barwień HE i IHC 3. Prowadzenie dokumentacji Od Kandydatów

osoba sprzątająca szpital ul. Kobierzyńska

Impel Cleaning Sp. z o.o. - Skawina, małopolskie
Opis oferty pracy: Poszukujemy osoby w charakterze sprzątającej do pracy na obiekcie szpitalnym w Krakowie. Praca co drugi dzień. Chętne osoby proszę o

Inkasent

Control Process IT Sp. z o.o. - Skawina, małopolskie  1 lokalizacja
Opis oferty pracy: Oferujemy pracę Inkasenta. Praca polega na odczycie liczników gazowych na podstawie otrzymywanych z naszej firmy list z adresami

Pakowacz/-ka

ManpowerGroup - 9 621 ocen - Skawina, małopolskie
"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. Pakowacz/-ka....

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Oo Sp - Skawina, małopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.