oferty pracy: Omega - Katowice, śląskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 6 z 6

Plakaciarz

Omega Edukacja - Katowice, śląskie
Tymczasowa
OMEGA Edukacja zatrudni osobę do rozwieszania plakatów na terenie KATOWICE!!!! Opis oferty pracy:....

Osoby do roznoszenia ulotek - OMEGA w Katowicach

Tymczasowa
Omega Europejskie Centrum Rozwoju w Katowicach zatrudni osoby chętne do roznoszenia ulotek. Opis oferty pracy:....

konsultant

CR OMEGA - Sosnowiec, śląskie
Opis oferty pracy: Szukasz swojej pierwszej pracy? Masz już doświadczenie i chcesz je wykorzystać? Dobrze trafiłeś! Oferujemy pracę w biurze polegającą na

Wulkanizator

Omega Group Sp. z o.o. - śląskie
Zakres obowiązków: Wykształcenie zawodowe - mechanik samochodowy; mile widziane doświadczenie zawodowe; jedna zmiana; miejsce pracy Gliwice ul. Dolnej Wsi;

Kierownik sklepu

OMEGA SP. Z O.O. - śląskie
Zakres obowiązków: Wymagana książeczka sanepidowska. Mile widziane doświadczenie oraz obsługa programu PC Market. Praca w sklepie spożywczym przy ul. Barbary

Sprzedawca

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Omega - Katowice, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.