oferty pracy: Omega - Katowice, śląskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 5 z 5

Ulotkarz

Omega Edukacja - Katowice, śląskie
Tymczasowa
Opis oferty pracy: OMEGA Edukacja Katowice ZATRUDNIMY DO ROZNOSZENIA ULOTEK W CENTRUM KATOWIC WYMAGANIA: -OSOBY UCZĄCE SIĘ -Z AKTUALNĄ LEGITYMACJĄ, ...

Plakaciarz

Tymczasowa
OMEGA Edukacja zatrudni osobę do rozwieszania plakatów na terenie KATOWICE!!!! Opis oferty pracy:....

Kolporter ulotek

OMEGA - Katowice, śląskie
Tymczasowa
Opis oferty pracy: ZATRUDNIMY DO ROZNOSZENIA ULOTEK NA TERENIE KATOWIC. WYMAGANIA: OSOBY UCZĄCE SIĘ Z AKTUALNĄ LEGITYMACJĄ, WIEK 18-26 LAT. OFERUJEMY 8 ZŁ

Specjalista ds. dokumentacji

TECH - OMEGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚC... - śląskie
Zakres obowiązków: tworzenie, opracowywanie i zarządzanie dokumentacją techniczną (AutoCad/ Solidworks), nadzór nad funkcjonowaniem i organizacja biura działu

Kierownik Regionalny ds. Polisolokat

Omega Kancelarie Prawne Sp. z o.o. - śląskie
Oczekiwania wobec kandydatów: wykształcenie minimum średnie/ preferowane wyższe umiejętności nawiązywania kontaktów z osobami, które utraciły pieniądze z

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Omega - Katowice, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.