oferty pracy: Okolice Praca - Tczew, pomorskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 19

Pakowaczka

Oceanic - Pruszcz Gdański, pomorskie
Miejsce pracy: Fabryka w Trąbkach Małych (okolice Pruszcza Gdańskiego) Obowiązki: Pakowanie produktów do kartonów zbiorczych, Praca na maszynach

Farmer

klient serwisu gazetapraca.pl - Pruszcz Gdański, pomorskie
Zatrudnię-ferma bydła mlecznego, okolice Pruszcza Gd. Doświadczenie nie wymagane, szkolenie zapewnione....

Sprzedawca-Kasjer (Pruszcz Gdański i okolice)

Jeronimo Martins Dystrybucja - Pruszcz Gdański, pomorskie
Opis zadań: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy

Inżynier-Konstruktor

TAPFLO - Tczew, pomorskie
Tczew lub okolice. Projektowanie pomp wirowych, membranowych, tłumików pulsacji, filtrów oraz elementów konstrukcyjnych wchodzących w ich skład,....

Inspektor Weterynaryjny

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Gdańsku - Starogard Gdański, pomorskie
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Starogardzie Gdańskim Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów na stanowisko: inspektor weterynaryjny do

Supervisor Inspekcji Wejściowej

Devonshire - Tczew, pomorskie
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z woj. pomorskiego (okolice Gdańska) poszukujemy osób na stanowisko Superwisor Inspekcji Wejściowej.

Magazynier – operator wózka widłowego

pomorskie
Opis stanowiska: przyjmowanie dostaw i wydawanie towaru, kompletacja wydań zgodnie ze zleceniami, przygotowywanie wysyłek towaru, dbałość o właściwe

Magazynier

pomorskie
Opis stanowiska: status studenta lub osoby uczącej się (zaocznie) znajomość środowiska Windows oraz podstawowa znajomość MS Office zaangażowanie i chęć nauki

Asystent Kierownika Działu Produkcji

Mondi Pro Sp. z o.o. - pomorskie
Miejsce pracy: okolice Szczecina Do aplikowania zachęcamy osoby również spoza woj. zachodniopomorskiego, gdyż oferujemy pomoc w procesie zmiany miejsce

Operator pras i wykrojników

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Okolice Praca - Tczew, pomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.