oferty pracy 1 - 10 z 525

Holandia - bez znajomości języka! OD TERAZ!

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. - Holandia
Informacje o pracy: dobra kasa, umowa o pracę tymczasową, opiekun na miejscu, organizujemy mieszkanie i dojazd ubezpieczenie Obowiązki: zbieranie zamówień,

Pracownik Magazynu bez języka Holandia

Mamy dla Ciebie fajną pracę na magazynie, w którym będziesz zbierać zamówienia. Aplikuj i wyjedż w ten weekend ! Nr. ref. AR/NL/09/2016 Miejsce Pracy

Serwisowanie telefonów komórkowych - bez doświadczenia!

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
OTTO Work Force Polska Sp. Jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą....

Pracownik produkcji - Pakowanie ziół

Opis stanowiska: - Pakowanie ziół - Naklejanie etykiet - Realizacja zamówień na magazynie - Wykonywanie bieżących prac magazynowych Oferujemy: - Atrakcyjne

Pracownik Produkcji Amsterdam

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. - Polska
Oferujemy pracę na bardzo dobrych warunkach finansowych w międzynarodowych firmach w Holandii, również dla osób bez żadnego doświadczenia zawodowego. Pomagamy

Pracownik Magazynu z Odzieżą

Typ wakatu: praca tymczasowa Ciekawa oferta pracy dla osób z dobrą znajomością języka angielskiego lub niemieckiego, możliwość pracy przez okres wakacji jak

Pracownik produkcji serów

Pracownik produkcji w Fabryce Serów Chcesz pracować dla jednego z największych producentów sera w Holandii? To nie czekaj i wyślij swoje CV już dziś. Nasz

Pracownik Centrum Dystrybucyjnego

Mamy dla Ciebie fajną pracę na magazynie, w którym będziesz zbierać zamówienia. Nie wiesz o co chodzi w zbieraniu zamówień? Zapytaj znajomych, bo na pewno

Pracownik hurtowni z częściami samochodowymi

Pracownik magazynowy sieci hurtowni Holandia Zbieranie zamówień Nr Ref.: /BR/09/16/NL Miejsce pracy: Holandia okolice Ede Oferujemy: • oferujemy umowę o

Prace dorywcze dla uczniów/studentów

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. - Kraków, małopolskie
OTTO Work Force Sp. Z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą....

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.