oferty pracy: Nl

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 1 688

PRACOWNIK SZKLARNI PRUNE (REGULACJA TROSA)

NL JOBS POLSKA SP. Z O.O. - Holandia
Obowiązki: - praca przy zbiorach warzyw m.in. pomidorów - pakowanie warzyw i owoców - pielęgnacja kwiatów (m.in. orchidee) OFERUJEMY: - regularne...

PRACOWNIK SZKLARNI/MAGAZYNU

NL JOBS POLSKA SP. Z O.O. - Holandia - 1 lokalizacja
Obowiązki: - zbiory warzyw (m.in. pomidorów) - pakowanie warzyw i owoców - pielęgnacja kwiatów (m.in. orchidee) Oferujemy: - regularne cotygodniowe...

Pakowanie mięsa, Gorenlo

- Holandia
Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko: Pakowacz mięsa WYMAGANIA: - zdrowie fizyczne - motywacja do pracy - mile widziany numer SOFI -

praca przy rozbiorkach- Utrecht

- Holandia
Dla naszego klienta poszukuje osoby do pracy przy rozbiorkach w miejscowsci Utrecht Wymagania: - wlasny transport i mieszkanie - komunikatywny jezyk

Pakowanie żywności - bez znajomości języka obcego - praca od...

- Holandia
Agencja Pracy Pollux dla swojego Klienta z terenu Holandii (Best - koło Eindhoven) poszukuje osób do pracy przy pakowaniu wędlin / warzyw i owoców oraz do

praca od zaraz

- Holandia
Biuro porsednictwa pracy Jobcenter Haaglanden B.V. poszukuje dla swoich klientow holenderskich osób do pracy przy pakowaniu warzyw i owocow. Wymagania: 1.

Pakowanie owocow cytrusowych - z doswiadczeniem

- Holandia
Uitzendbureau Nl-jobs z siedziba w Maasdijku poszukuje Osob z doszwiadczeniem w pakowaniu owocow cytrusowych. Wymagania: - minimum polroczne doświadczenie,

Magazyn Waalwijk

- Holandia
Firma Synergie poszukuje dla klienta w Waalwijku osob do pracy na magazynie na stanowisku order picker. Wymagana komunikatywna znajomosc angielskiego lub

Pracownik szklarni-pomidory;H olandia-od zaraz!

- Holandia
PRACOWNIK SZKLARNI Numer oferty: pracownik szklarni-pomidory Miejsce pracy: Holandia Dużo ofert dla PAŃ! Wymagania: -doświadczenie w pracy na szklarni z

Praca przy scince papryki - od 23.03 - okolice Brielle

- Holandia
AB Zuid Holland poszukuje osob na stanowisko: pracownik szklarni z papryka – scinka Wymaganie: - doswiadczenie na w.w. stanowisku (min. 6 m-cy) - znajomosc

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.