oferty pracy: Neuca

Rodzaj pracy
Firma
oferty pracy 1 - 10 z 54

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń z Producentem

GRUPA NEUCA - Toruń, kujawsko-pomorskie
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: rozliczenia wybranych promocji z producentami, cykliczne przygotowanie danych do prognoz

Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju Personelu

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: samodzielne prowadzenie rekrutacji i selekcji kandydatów, koordynowanie projektów HR,

Pracownik ds. wsparcia Biura Obsługi Klienta

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: odbieranie przychodzących połączeń telefonicznych/mailowych oraz rejestrowanie zgłoszeń reklamacyjnych od

Dyspozytor Lokalny

Grupa NEUCA - Rzgów, łódzkie
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: zapewnienie ciągłości świadczenia usług przez Przewoźników oraz ich optymalnego wykorzystania,

Spedytor Krajowy

Grupa NEUCA - Gądki, wielkopolskie  1 lokalizacja
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych, organizację przewozów krajowych, budowanie

Pracownik Wsparcia Obsługi Zleceń Klienta

Grupa NEUCA - Toruń, kujawsko-pomorskie
Zadania: rejestrowanie zleceń w systemie, uzupełnianie plików excel, wyjaśnianie nieścisłości. Oczekujemy: umiejętności obsługi komputera, w tym

Kierownik Sekcji Transportu Krajowego

Grupa NEUCA - Gądki, wielkopolskie
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: analizę procesów i optymalizację istniejących rozwiązań w podległym obszarze, udział w

Konsultant telefoniczny- Gdańsk

Neuca - 2 oceny - Gdańsk, pomorskie  3 lokalizacje
Firma NEUCA obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:. Kontaktem z Kluczowymi Klientami NEUCA (apteki) w zakresie obsługi infolinii przychodzącej, udzielaniem...

Młodszy Specjalista ds.Informacji Ofertowej

Infonia - Łódź, łódzkie
Kontaktem z Kluczowymi Klientami NEUCA (apteki) w zakresie obsługi infolinii przychodzącej,. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NEUCA...

Stażysta w Dziale Jakości Oprogramowania

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: testowanie aplikacji, organizowanie wdrożeń, wsparcie użytkowników podczas testów

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.