oferty pracy: Need - Lublin, lubelskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 29

Pracownik biurowy

Fundacja Wschodni Instytut Rozwoju - Lublin, lubelskie
Fundacja Wschodni Instytut Rozwoju poszukuje osób zarejestrowanych w Miejskim Urzędzie Pracy w Lublinie do odbycia płatnego stażu z zatrudnieniem po upływie

About You.PL Sp. z o.o. - Lublin, lubelskie
Za co będziesz odpowiedzialny dołączając do zespołu? Wykonywanie zadań organizacyjno-administracyjnych Wsparcie organizacyjne dla pracowników firmy

Pracownik Biurowy

Concept Seven Sp. z o.o. - Lublin, lubelskie
Opis oferty pracy: W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik Biurowy Opis stanowiska pracy: - prace administracyjno

Pracownik biurowy / grafik Lublin

AWiD - Lublin, lubelskie
Opis oferty pracy: Poszukujemy grafika / pracownika biurowego ze znajomością obsługi programu Photoshop. Obowiązki: - prace biurowe, - przygotowywanie

Pracownik administracyjno- biurowy

About You - Lublin, lubelskie
Odpowiedzialne podejście do świata, w którym żyjemy – MY ludzie… Kim jesteśmy? Jedną z firm będącą Pionierem w branży rekrutacyjnej. Partnerstwo i współpraca

Pracownik biurowy/ Doradca Klienta

Pośrednictwo Finansowe Kredyty Chwilówki - Lublin, lubelskie
Szukasz równowagi i stabilizacji w pracy? Zależy Ci na umowie o pracę? Chcesz pracować w firmie z wieloletnim doświadczeniem? Posiadasz wykształcenie co

Zatrudnimy Księgową/Księgowego do Biura rachunkowego

Akade Biuro - Lublin, lubelskie
Opis oferty pracy: Poszukujemy osoby do biura rachunkowego Oferujemy: - możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia - umowę zlecenie w okresie próbnym -

asistant

MARIA CURIE-SKLODOWSKA UNIVERSITY IN LUBLIN - Lublin, lubelskie
Declaration about the agreement to account the candidate to the „staff minimum” need to. Qualifying criteria in the competition procedure are:....

REMAX Sp. z o.o. - Lublin, lubelskie
OBOWIĄZKI: udzielanie informacji o bieżących ofertach pracy pomoc w rekrutacji i selekcji pracowników średniego i niższego szczebla, tworzenie rekrutacyjnej

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Need - Lublin, lubelskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.