oferty pracy: Need

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 3 988
Dodaj swoje CV i aplikuj na niemal 30 tys stanowisk z każdego urządzenia.
Pokaż:  wszystkie oferty pracy - Tylko oferty pracy 'Łatwa aplikacja'

Pracownik Administracyjno-Biurowy

Allianz 233 ocen - Warszawa, mazowieckie
Zakres obowiązków: Wprowadzanie danych do systemów Archiwizacja dokumentów Wsparcie zespołu w pracach administracyjno-biurowych Wymagania Nasze oczekiwania

Nokia Solutions and Networks - Project Support / Technical D...

WWSIS Horyzont - Polska
Experts invent the new capabilities our customers need in their networks. NOKIA SOLUTIONS AND NETWORKS IS HIRING A PROJECT SUPPORT / TECHNICAL....

pracownik biurowy

L+O International Insurance Broker Sp. z o.o. - Radom, mazowieckie
- pomoc w pracach administracyjno - biurowych (m.in. poczta, prowadzenie obrotu dokumentowego w firmie, skanowanie i kopiowanie dokumentów, dostarczanie

Recepcjonista/stka w hotelu - stabilna praca z gwarancją

Hotel AZYL - Kąty Wrocławskie, dolnośląskie
Opis oferty pracy: Poszukujesz pracy, w której się coś dzieje? Lubisz poznawać nowych ludzi każdego dnia? Chcesz samodzielnie podejmować decyzje i odpowiadać

Pracownik biurowy do obsługi klientów - Sobienie Jeziory

A.P.P. Wakat - Sobienie Jeziory, mazowieckie
Dla naszego klienta poszukujemy pracownika biurowego. Wymagania: - chętnie doświadczenie np. w magazynie - znajomość programów biurowych na komputerze -

Pracownik biurowy

Logos - Wrocław, dolnośląskie
Wydawnictwo Magnes Media działa na rynku wydawniczym od 2009 roku, aktualnie wydajemy nasze gazety w pięciu największych miastach Polski – Wrocławiu, Krakowie

Pracownik Biurowy

Millennium Leasing Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
Dołącz do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, rozwijającej się dzięki profesjonalnym i zaangażowanym zespołom pracowników. Ofertę kierujemy do:

Pracownik biurowy - Gdynia

ABOUT YOU PL - Gdynia, pomorskie  8 lokalizacji
Dla naszego Klienta, który aktywnie działa na terenie Polski w chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK BIUROWY OPIS STANOWISKA: Zadania

Pracownik Biurowy z j. włoskim

Progresso WM - Dzierżoniów, dolnośląskie  1 lokalizacja
Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik Biurowy z j

usługi bankowe - Wrocław, dolnośląskie
Praca przy komputerze w domu. Informacje - krystynamikula@vp...

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.