oferty pracy: Murarz - Zagranica

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 43

Murarz - Tynkarz

Kowalski Consulting Sp. z o.o. - Zagranica
Zadania Prace przy budowie domków jednorodzinnych, Układanie bloczków fundamentowe, pustaków ściennych, stropowych, wentylacyjnych oraz kształtki, Tynkowanie

Murarz

Flexteam Poland - Zagranica
Firma Flexteam Poland Sp. z o.o. dla swojego klienta we Francji ( firma zajmuje się budową domków ekologicznych w systemie szwedzkim i kanadyjskim) poszukuje

Murarz

JOBS.PL - Zagranica
Zadania: Prace budowlane przy użyciu maszyn i materiałów murarskich,Wznoszenie ścian, układanie elewacji, przygotowywanie zapraw murarskich,Dokonywanie

MURARZ

LS EUROPE Sp. z o.o. - Zagranica
LS Europe Agencja Pracy Tymczasowej o numerze rejestru 6913 dla swojego zaufanego niemieckiego Klienta poszukuje obecnie Pracowników na stanowisko: MURARZ

Murarz

- Zagranica
Firma zatrudni Montera płyt karton/gips do pracy za granicą. Oczekujemy samodzielności, znajomości jęz. angielskiego/niemieckiego oraz prawa jazdy kat.B.

Budowlaniec, tynkarz, malarz, murarz, Stukkateur

PM-DIENSTLEISTUNGEN - Zagranica
Praca na budowie. Taryfa budowlana niemiecka na godzine zaleznie od stanowiska i wyksztalcenia. Rozbudowa sucha i mokra wnetrz i zewnatrz.(tynkowanie,

Murarz, ciesla, praca od zaraz

Bouw Construct - Zagranica
Nasza firma zapewnia wykonawstwo zlecen na najwyzszym poziomie, gwarantujac jakosc, rzetelnosc i przyjemnosc budowania, przez co zaufaly nam setki

Murarze - ekipa 5 osób - Niemcy

Intermundia - Zagranica
Murarzy do Niemiec - ekipa 5 osób od 16.02.2015Oferujemy:. Min. 3-letniego doświadczenia w pracy na danym stanowisku,- doświadczenia w pracy przy klejeniu...

Murarz

Murarz - Niemcy

Partner Service - Zagranica
Murarzy Praca na terenie Niemiec Opis stanowiska:. Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w pracy jako murarz - umiejętność pracy...

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Murarz - zagranica
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy