oferty pracy: Mosina

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 8 z 8

Kierownik ds. jakości

Coberon Sp.zo.o. - Poznań, wielkopolskie
dla firmy międzynarodowej z branży opakowań, szukamy osoby na stanowisko Kierownik ds. jakości Pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiedzialny będzie

Handlowiec

Impakt S.A. - Poznań, wielkopolskie
Mosina k/Poznania Wymagania:. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Handlowiec, która będzie odpowiedzialna za:....

Kierownik ds Jakości

Chronos International - Poznań, wielkopolskie

Specjalista do spraw sprzedaży- oddział Mosina

Oficynalex - Mosina, wielkopolskie
Opis firmy: Obowiązki: Opis stanowiska: realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych obsługa posprzedażowa Klientów nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych

Konstruktor oprzyrządowania

Lobo HR - Mosina, wielkopolskie
(miejsce pracy - Mosina ). Jest dynamicznie rozwijającą się agencją doradztwa personalnego....

Stacja Paliw Mosina

Mosina, wielkopolskie
Mosina , ul. Mocka, Stacja Paliw , zatrudnię pracownika obsługi klienta (sprzedawca). Oferujemy: umowę zlecenie (uczniowie, studenci), lub umowa o pracę (czas

Podwykonawca usług kurierskich

Patron Service - Warszawa, mazowieckie
Grodzisk Wielkopolski, Kórnik, Leszno, Mosina, Nowy Tomyśl, Piła,. Podwykonawca usług kurierskich....

Mosina-praca w markecie

Beetsma Sp.z.o.o - Mosina, wielkopolskie
Agencja Pracy Beetsma (nr rej 5169) obecnie poszukuje dla jednego ze swoich Klientów - multiformatowej sieci sklepów działającej w ponad 10 000 punktów na

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.