oferty pracy: Mosina

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 19

Doradca klienta

- Śrem, wielkopolskie
Miejsce pracy- Mosina Kontakt:. Konsultantów klienta oświatowego zatrudnimy....

konsultant klienta biznesowego/ praca biurowa

Oficyna Lex sp. z o.o. - Śrem, wielkopolskie
Opis firmy: Obowiązki: Analizowanie potrzeb i oczekiwań klientów Proponowanie rozwiązań odpowiadających potrzebom klientów Aktywna sprzedaż Utrzymywanie

Nawiążę współpracę z krawcową bądź zakładem krawieckim

- Mosina, wielkopolskie
Kontrakt,  Podwykonawstwo
Nawiążę współpracę z krawcową bądź zakładem krawieckim, szycie legowisk dla zwierząt, zszywanie gotowych wykrojów. Najlepiej z okolic Puszczykowo-Mosina

Kasjer-sprzedawca

Rossmann - Mosina, wielkopolskie
Kasjer-sprzedawca Numer referencyjny: Mosina/KS Firma: Rossmann SDP Aplikuj danymi z profilu Aplikuj danymi z profilu Kliknięcie w przycisk umożliwia

zatrudnię krawcową

- Luboń, wielkopolskie
Poszukuje krawcowej, praca chałupnicza ,szycie lekkie,stebnówka.owerlok .Praca całoroczna ,dobrze płatna .kontakt pod nr. tel 533-717-800. Mile widziany Luboń

Pracownik hali sprzedaży Mosina

JOBMAN.pl - Mosina, wielkopolskie
Wymagania: - aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna - dyspozycyjność (gotowość do pracy zmianowej) - sumienność - chęci do pracy - umiejętność

STAŻ-ASYSTENT KSIĘGOWOŚCI

- Poznań, wielkopolskie
Staż
Stanowisko: Asystent księgowości (Staż) Miejsce pracy: Mosina Firma Hugu Sp. Z o.o. poszukuje osoby chętnej do odbycia stażu na stanowisku asystent

ASYSTENT KSIĘGOWOŚCI

ASYSTENT KSIĘGOWOŚCI Firma Hugu Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko: ASYSTENT KSIĘGOWOŚCI Miejsce pracy: Mosina k/Poznania Wymagania: -wykształcenie

PRODUCT MANAGER

PRODUCT MANAGER Firma IMPAKT SP. Z O. O. Miejsce pracy: Mosina k/Poznania Praca polega na pozyskiwaniu i opiekowaniu się produktami, czyli prowadzeniu analiz

Mosina, Stacja Paliw

Mosina , ul. Mocka, Stacja Paliw, zatrudnię pracownika obsługi klienta (sprzedawca). Umowa zlecenie (uczniowie, studenci), lub umowa o pracę (czas określony),

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.