oferty pracy: Menedżer - Tychy, śląskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 34

Menedżer ds. Klienta Indywidualnego i Mikroprzedsiębiorstw

Alior Bank - 14 ocen - Tychy, śląskie
Jeżeli jesteś osobą, która: posiada minimum 2-lata doświadczenia w sprzedaży w oddziale banku ma doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu Klientów poparte

doradca klienta - Tychy

BZ WBK - Tychy, śląskie  1 lokalizacja
Określoną ścieżkę kariery - od doradcy do menedżera. Aplikuj do nas, jeśli:....

Menedżer ds. Sprzedaży Produktów Ubezpieczeniowych

Polbank - Katowice, śląskie
Raiffeisen Polbank Menedżer ds. Sprzedaży Produktów Ubezpieczeniowych Miejsce pracy: Katowice Region: śląskie Numer referencyjny: MPU/MPBD/JK Opis

Menedżer ds. Projektów

Alior Bank - 14 ocen - Katowice, śląskie
Mamy dla Ciebie pracę, która polega na: zarządzaniu projektami w zakresie: analizie i przygotowaniu wymagań, planowaniu projektu, koordynacji zadań, nadzorze

Menedżer Zespołu ds. Administracji

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na: rejestrowaniu, zarządzaniu, analizie i weryfikacji danych związanych z umowami najmu nadzorze nad eksploatacją

Doradca Klienta/Menedżer

Renata Szafraniec - Tychy, śląskie
Międzynarodowy koncern działający na rynku doradztwa finansowego dla firm i osób prywatnych poszukuje kandydatów do prowadzenia własnego biznesu w oparciu o

Menedżer Zespołu

PRUDENTIAL Sp. z o.o. - Katowice, śląskie
Prudential to jedna z największych grup ubezpieczeniowych na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej. Dziś, łącząc najlepsze tradycje brytyjskiego rynku

Specjalista ds. sprzedaży

Klient Gratka.pl - Katowice, śląskie
Opis stanowiska Obowiązki: Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za telefoniczne i mailowe kontakty z przedsiębiorcami i władzami samorządów, doradztwo i...

Menedżer Domu Opieki Seniora

Klient Jobexpress - Tychy, śląskie
Dla naszego Klienta Prywatnego Domu Opieki w Tychach przeprowadzamy rekrutację na stanowisko: Kierownika Domu Opieki Seniora. Realizacja strategii Firmy

prudential - Katowice, śląskie
W związku z dynamicznym rozwojem w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko MENEDŻER ZESPOŁUOFERUJEMY- Motywacyjny system wynagradzania.- Jasno określoną...

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Menedżer - Tychy, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.