oferty pracy 1 - 10 z 5 878

Mechanik maszyn - 2200 Euro na rękę

Agencja Pracy Koncepcja - Niemcy  4 lokalizacje
Obowiązki • Konserwacja oraz naprawa maszyn • Utrzymanie urządzeń w należytym stanie • Diagnoza usterek w maszynach • Nastawianie, przebudowa i obsługa

Ślusarz- mechanik

Veni SA - Warszawa, mazowieckie
OPIS STANOWISKA: realizacji harmonogramu przeglądów maszyn i urządzeń, utrzymywanie w sprawności technicznej maszyn, a także realizacja prac

Mechanik

MEGA Sierpc - Polska
Oferujemy możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Opis stanowiska: pasjonują Cię samochody i ich budowa lubisz i potrafisz wykonywać naprawy

Kierowca-mechanik

Opis stanowiska: Transport płynnych artykułów spożywczych na terenie kraju i zagranicą Wymagania: Prawo jazdy kat. C+E Karta kierowcy do tachografu

Mechanik

Xella - Polska  2 lokalizacje
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: • Realizacja zadań związanych utrzymaniem właściwego stanu technicznego urządzeń i

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH

ESG Kräuter GmbH - Niemcy
Firma ESG Kräuter GmbH, mieszcząca się przy ulicy Rudolf-Grenzebach-Str. 20 w 86663 Asbach-Bäumenheim (Bawaria) jest drugim co do wielkości w niemczech

Praca stała- Niemcy

Timepart Personalservice GmbH - Niemcy
Niemieckiego, - wykształcenie techniczne (elektryka, spawalnictwo, ślusarstwo, mechanika itp.), - chęć podjęcia pracy na terenie Niemiec i gotowość do pracy na...

Pracownik fizyczny (m/k) (Austria)

Trenkwalder Polen - Polska
Spawaczy, ślusarzy, stolarzy, elektryków, hydraulików, mechaników, cieśli oraz innych pracownik budowlanych. Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku...

ŚLUSARZ - MECHANIK - STAŻ

Polska Cerekiew, opolskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Polska Cerekiew, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie Zakres obowiązków: NAUKA OBSŁUGI URZĄDZEŃ MECHANICZNYCH TJ

Montaz

Holandia
Dle jednego z naszych klientow poszukujemy osoby do pracy jako monter,mechanik.Praca przy montazu dachow.., Oferujemy legalna, dobrze platna praceWymagana

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.