oferty pracy: Mechanik Mechanik - pomorskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Stanowisko
oferty pracy 1 - 10 z 201

Mechanik (Gniew)

SAINT-GOBAIN - 1 262 ocen - Gniew, pomorskie
Kontrakt
GRUPA SAINT-GOBAIN, światowy lider na rynkach związanych z habitatem oraz budownictwem, projektuje, wytwarza i dystrybuuje materiały budowlane, dostarczając

Konstruktor Mechanik

VECTOR sp. z o.o. - Gdynia, pomorskie
Mechanika, Elektromechanika oraz pokrewne),. VECTOR TECHNOLOGIES jest częścią dynamicznie rozwijającego się koncernu technologicznego VECTOR GROUP, działającego...

MECHANIK SAMOCHODOWY

Auto-Akces Serwis - Gdańsk, pomorskie
Pełny etat, Część etatu, Tymczasowa, Kontrakt, Staż/Praktyka
Wymagania: kreatywność / dbanie o miejsce pracy / komunikatywność / uczciwość / mile widziane prawa jazdy ;) Obowiązki: obsługa samochodów / naprawy bieżące

magazynier-mechanik

tadeusz ślebioda - Gdańsk, pomorskie
Pełny etat, Część etatu
Wymagania: dobra znajomość silników okrętowych (Sulzer i MAN) doświadczenie w remontach urządzeń i silników wykształcenie techniczne dobra znajomość budowy

Mechanik samochodowy

Kartuzy, pomorskie  2 lokalizacje
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Kartuzy, powiat: kartuski, woj: pomorskie Zakres obowiązków: naprawa i obsługa pojazdów samochodowych Rodzaj umowy: Umowa...

Brygadzista mechaników

MORPOL - Duninowo, pomorskie
Nr Ref. BM/03/02/2017 Zakres obowiązków: Organizowanie i zarządzanie pracą podległego zespołu Nadzór nad przestrzeganiem dyscypliny pracy i zasad BHP

Młodszy Mechanik

DCT Gdańsk SA - Gdańsk, pomorskie
Utrzymanie sprawności mechanicznej urządzeń przeładunkowych i transportowych terminala DCT Usuwanie awarii sprzętu przeładunkowego Prowadzenie przeglądów

POLPHARMA - 3 oceny - Starogard Gdański, pomorskie
Starogard Gdański Region: pomorskie Opis stanowiska GŁÓWNE OBOWIĄZKI: Kontrolowanie i analizowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz podejmowanie

Mechanik pojazdów dostawczych

P.U.H Auto-Mobil Sp. z o.o. - Wejherowo, pomorskie
Opis stanowiska: Naprawy bieżące i eksploatacyjne oraz wynikowe pojazdów dostawczych, w szczególności z grupy FCA oraz Iveco Daily. Wymagania: - co najmniej

Mechanik / Elektromechanik samochodowy

Emtor Spółka z o.o. - Gdańsk, pomorskie
Miejsce pracy: Gdańsk Praca w systemie trzyzmianowym Wymagania: wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne podstawowa wiedza i praktyka z zakresu

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Mechanik Mechanik - pomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.