oferty pracy 1 - 10 z 4 571

Mechanik w dziale Utrzymania Ruchu

Volkswagen Polska - 3 157 ocen - Poznań, wielkopolskie
Najważniejszym celem Działu Utrzymania Ruchu jest zapewnienie ciągłości produkcji poprzez utrzymanie sprawności technicznej linii, maszyn i urządzeń przy

MOKATE - Żory, śląskie
Obecnie do Zakładu Produkcyjnego w Żorach poszukujemy kandydatów na stanowisko: MECHANIK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU Miejsce pracy: Żory Wybrana osoba będzie

PRACA DLA FACHOWCÓW I POMOCNIKÓW - NIEMCY

ABC Work Sp. z o.o. Sp. k. - Niemcy
MECHANIKÓW SAMOCHODÓW OSOBOWYCH/CIĘŻAROWYCH. Poszukujemy fachowców i pomocników w każdym zawodzie....

Mechanik samochodowy – atrakcyjna oferta! (Niemcy)

Klient Gratka.pl - Niemcy
Opis firmy: Obowiązki: naprawa konserwacja uruchomienie pojazdu wymiana części praca pomocnicze i przygotowawcze Wymagania: komunikatywna znajomość języka

ślusarz-mechanik maszyn i urządzeń górniczych pod ziemią -TG

KGHM - 8 ocen - Rudna, dolnośląskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie wszelkich prac związanych z procesem technologicznym przy urabianiu złoża Wymagania: Minimalne: Wykształcenie: zasadnicze

Specjalista ds. odbiorów i kontroli jakości

LOTOS Petrobaltic - Gdańsk, pomorskie
Grupa LOTOS S.A. LOTOS Petrobaltic S.A. wchodzi w skład Grupy Kapitałowej LOTOS. Zajmuje się poszukiwaniem i wydobyciem złóż ropy naftowej i gazu. Obecnie...

Stażysta w Dziale Utrzymania Ruchu - Mechanik

LSC Communications - Kraków, małopolskie  1 lokalizacja
Możliwość zdobycia doświadczenia w realizacji zadań wykonywanych zwyczajowo przez mechanika utrzymania ruchu w dużym zakładzie przemysłowym,....

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - NIEMCY - OD ZARAZ

OFERUJEMY: Atrakcyjne wynagrodzenie Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek Zakwaterowanie Stałą opiekę

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - NIEMCY - OD ZARAZ

Mechanik

DIAMANT - Polska
Główne zadania: nadzór nad pracą mechanicznych urządzeń pakowni, silosu i segregacji cukru przeglądy, remonty oraz usuwanie awarii maszyn i urządzeń zgodnie

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.