oferty pracy 1 - 10 z 5 827

Technik Utrzymania Ruchu (Planista)

Wedel - Warszawa, mazowieckie
ODPOWIADASZ ZA harmonogramowanie i planowanie prac techników utrzymania ruchu nadzór nad parkiem maszynowym w obszarze produkcyjnym w zakresie diagnozowania

Technik Utrzymania Ruchu (Elektromechanik)

ODPOWIADASZ ZA nadzór nad parkiem maszynowym w obszarze produkcyjnym w zakresie diagnozowania awarii, usuwania awarii oraz ustawiania i regulacji maszyn

MECHANIK PRZEMYSŁOWY

ImpactJOB Monika Kowacz - Niemcy
• Budowanie linii montażowych • Montaż elementów wg rysunku technicznego • Instalacja i konfiguracja prowadnic liniowych • Kontrola funkcji zamontowanych

Kierowca-mechanik

MEGA Sierpc - Polska
Opis stanowiska: Transport płynnych artykułów spożywczych na terenie kraju i zagranicą Wymagania: Prawo jazdy kat. C+E Karta kierowcy do tachografu

Ślusarz- mechanik

Veni SA - Warszawa, mazowieckie
OPIS STANOWISKA: realizacji harmonogramu przeglądów maszyn i urządzeń, utrzymywanie w sprawności technicznej maszyn, a także realizacja prac

Mechanik samochodowy

BETA aktiv GbR - Niemcy
Aktualnie poszukujemy mechaników do warsztatów w następujących miejscowościach:. Praca w renomowanej sieci warsztatów w Niemczech - umowa bezpośrednio z...

Specjalista ds. kontroli jakości

Budimex - 8 ocen - Bogatynia, dolnośląskie
Energetyka, mechanik i budowa maszyn, spawalnictwo i kontrola jakości, inżynieria materiałowa),. Do Twoich zadań należeć będzie:....

Industriemechaniker-Mechanik przemysłowy

WK Arbeitswelt - Niemcy
Przejazd: Na koszt własny Długość kontaktu: Na stałe Okres próbny: 6 m-cy zgodnie z niemieckimi normami Zadania: Demontaż podzespołów podwozia wagonów, a

Mechanika w Dziale Reklamacji

Opoltrans - Opole, opolskie
Mechanik w Dziale Reklamacji. Firma OPOLTRANS jest największym w Polsce dystrybutorem części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do pojazdów użytkowych....

Mechanik

Oferujemy możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Opis stanowiska: pasjonują Cię samochody i ich budowa lubisz i potrafisz wykonywać naprawy

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.