oferty pracy: McDonald

Filter results by:
Rodzaj pracy
Firma
Stanowisko
oferty pracy 1 - 10 z 179

Pracownik restauracji McDonald's

Albedo HR - Polska
Grupa AKCJA JOB ALBEDO HR Sp. z o.o, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego - NR CERTYFIKATU 13443 dla swojego partnera we Francji poszukuje

Pracownik Restauracji McDonald`s Gdańsk LOTNISKO

McDonald`s Polska sp. z o.o. - Gdańsk, pomorskie
Zatrudnimy pracowników do nowo powstającej restauracji McDonald's na Lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie

Pracownik Restauracji

McDonald's Polska Sp. z o.o. - 80 356 ocen - Warszawa, mazowieckie  8 lokalizacji
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: przygotowanie produktów np. kanapek, sałatek, napojów, deserów oraz obsługa urządzeń sprzedaż

PRACOWNIK RESTAURACJI Mc'Donalds

Pruszcz Gdański, pomorskie
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Pruszcz Gdański, POMORSKIE Zakres obowiązków: Obsługa klienta zgodnie ze standardami Firmy Przygotowywanie dań Prace

Pracownik restauracji McDonald s

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MAREK KAZIMIERZ - Olkusz, małopolskie
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Zobacz na mapie Rabsztyńska 2a, 32-300 Olkusz, powiat: olkuski, woj: małopolskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków

Pracownik restauracji

"Dziedzic" Mariusz Dziedzic - Bielsko-Biała, śląskie
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Zobacz na mapie Żywiecka, Partyzantów, Mostowa 3,44,5, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Szczecin, zachodniopomorskie
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Szczecin, ZACHODNIOPOMORSKIE Zakres obowiązków: prace porządkowe na terenie i wokół restauracji, praca na kuchni,

Pracownik restauracji McDonalds

McDonald's Polska Sp. z o.o. - 80 356 ocen - Polska
Zostań pracownikiem restauracji McDonald’s Restauracje McDonald’s zatrudnią pracowników na pełny i niepełny etat. Pracownik restauracji Osoba zatrudniona

Kasjer/pracownik restauracji

Mc Donald s - 80 356 ocen - Kalisz, wielkopolskie
Opis oferty pracy: Restauracja McDonald's Kalisz w Galerii AMBER zatrudni osoby na stanowisko kasjer/pracownik restauracji.Oferujemy umowę o pracę,elastyczny

Praca w Restauracji McDonald's (Niemcy)

Glico Sp. z o.o. - Niemcy
Opis firmy: Obowiązki: obłsuga kasy i przygotowywanie posiłków Wymagania: obłsuga kasy, przygotowywanie posiłków w McDrive i McCafe, samodzielne zestawianie

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.