oferty pracy: Masazysta

Filter results by:
Rodzaj pracy
Firma
oferty pracy 1 - 10 z 264

Fizjoterapeuta / Masażysta

Zdrojowa Invest - Szklarska Poręba, dolnośląskie
Fizjoterapeuta / Masażysta Miejsce pracy: Szklarska Poręba Region:: dolnośląskie od CIEBIE - doświadczenie na podobnym stanowisku - dyspozycyjność i

Masażystka

INSTYTUT DR IRENA ERIS - Warszawa, mazowieckie
Instytut Dr Irena Eris w Royal Wilanów zatrudni : Masażystkę Oczekujemy: doświadczenia w zawodzie, wysokiej kultury osobistej, punktualności, uprzejmości

Masażysta z własną działalnością - Karpacz

Instytut Zdrowia Sofra Sp. z o.o. w Karpaczu - Karpacz, dolnośląskie
Opis oferty pracy: Instytut Zdrowia Sofra Sp. z o.o. w Karpaczu zatrudni masażystę z własną działalnością gospodarczą. Praca całoroczna. Prosimy o składanie

masażystka od zaraz

salon masażu OAZA-RELAX - Rzeszów, podkarpackie
Opis oferty pracy: Zatrudnię od zaraz na bardzo dobrych warunkach Masażystkę ( Profesjonalistkę ) lub do przyuczenia specjalizującą się wyłącznie w masażu (

masażysta- obsługa SPA/ARt.49/wyp. lub dop. st pr um nr 92/2...

Gorzów Wielkopolski, lubuskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, powiat: m. Gorzów Wielkopolski, woj: lubuskie Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem Rodzaj umowy

masażysta

Grójec, mazowieckie  3 lokalizacje
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Grójec, powiat: grójecki, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: Wykonywanie masażu Rodzaj umowy: Umowa o dzieło Praca

Masażystka/Masażysta

Hotel Niedźwiadek SPA & NATURA - Kościerzyna, pomorskie
Obowiązki: Znajomość nowoczesnych i klasycznych form masażu wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na ciało, głębokie zrozumienie tematyki wellnes i holistyczne

Poczatkujący masażysta do starszej osoby

Pracodawca prywatny OSKAR - Warszawa, mazowieckie
Potrzebny jest młody masażysta poczatkujący, ale wykazujący uzdolnienia i zaangażowanie, silne, energetyczne ręce. Opis oferty pracy:....

MASAŻYSTA/MASAŻYSTKA

HOTEL CONTINENTAL SC - Krynica Morska, pomorskie
Opis oferty pracy: Wymagania: doświadczenie zawodowe mile widziane znajomość form masażu umiejętność pracy w zespole dyspozycyjność sumienność i dobra

Szpital w Supraślu poszukuje fizoterapeutów

Holmed Uzdrowisko Sp. z o.o. - Supraśl, podlaskie
Opis oferty pracy: Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy Holmed Zdrój w Supraślu oferuje pracę dla MAGISTRA FIZJOTERAPII Z DOŚWIADCZENIEM/SPECJALISTY W

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.