oferty pracy: Marcpol

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 57

Szukasz pracy? Przyjdź do nas!

MarcPol S.A. - Warszawa, mazowieckie
Firma MarcPol S.A., do sklepu w Starych Babicach poszukuje osób otwartych na nowe doświadczenia na stanowisko KASJER SPRZEDAWCA oraz SPRZEDAWCA DZIAŁY ŚWIEŻE....

Kadra Kierownicza Sklepu Białystok

MarcPol S.A. - Białystok, podlaskie
Numer referencyjny: KK/Białystok Obowiązki: • Odpowiedzialność za zatowarowanie sklepu i jakość towaru • Przestrzeganie procedur i standardów firmy •

ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCIAMI HANDLOWO USŁUGOWYMI

numer referencyjny ZN/15 Zadania na stanowisku: -zarządzanie powierzchniami handlowymi w tym Centrami Handlowymi, Pasażami Handlowymi -odpowiedzialność za

Pracownicy do Sklepu w Stanisławowie Pierwszym

MarcPol S.A. - Legionowo, mazowieckie  1 lokalizacja
MarcPol S.A. polska sieć sklepów Poszukujemy pracowników do nowo otwieranego sklepu w Stanisławowie Pierwszym (gm.Nieporęt): Kasjer/Sprzedawca nr. ref: KAS

Sprzedawca dz. świeże

MarcPol S.A. - Stanisławów, mazowieckie
Nasza firma ceni nie tylko doświadczenie i wiedzę fachową swoich Pracowników, równie ważna jest dla nas osobowość człowieka. Jeśli jesteś osobą potrafiącą

Kasjer - Sprzedawca Warszawa

MarcPol S.A. - Warszawa, mazowieckie  2 lokalizacje
Kasjer - Sprzedawca Miejsce pracy: Warszawa (Mokotów, Ursynów, Wola, Śródmieście, Praga, Białołęka) OFERUJEMY: Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o

Kasjer- Sprzedawca, Sprzedawca/ Grodzisk Mazowiecki

MarcPol S.A. - Grodzisk, mazowieckie  2 lokalizacje
Opis stanowiska: - obsługa kasy fiskalnej - obsługa klienta - zatowarowanie placówki handlowej - Udzielanie wszechstronnych informacji o towarach

Sprzedawca-Kasjer różne dzielnice

Poszukujemy zarówno osób posiadających doświadczenie jak i chcących je zdobyć. Oferujemy pracę w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy, w dogodnych

Kasjer/Sprzedawca- Stanisławów Pierwszy (gm. Nieporęt)

MarcPol - Nieporęt, mazowieckie
Imię i nazwisko Adres e-mail Telefon kontaktowy Plik z CV Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MarcPol S.A. Od Kandydatów oczekujemy:....

Kierownik Sklepu / Zastępca

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.