oferty pracy: Marcpol

Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 6 z 9

Praca od zaraz sklep w Tłuszczu

MarcPol S.A. - Tłuszcz, mazowieckie
Polska sieć sklepów spożywczych MarcPol S.A. Poszukuje osób dyspozycyjnych od zaraz, do pracy w naszym sklepie w Tłuszczu, na stanowiskach:....

Kasjer-Sprzedawca praca od zaraz

MarcPol S.A. - Warszawa, mazowieckie
Poszukujemy zarówno osób posiadających doświadczenie jak i chcących je zdobyć. Oferujemy pracę w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy, w dogodnych

Kasjer - Sprzedawca, Sprzedawca Działy Świeże Grodzisk Mazow...

MarcPol S.A. - Grodzisk, mazowieckie
OFERUJEMY: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - dogodne lokalizacje - pakiet socjalny (m.in. korzystne pakiety ubezpieczeń, pakiet medyczny w

Kasjer/Sprzedawca, Sprzedawca Grodzisk Mazowiecki

MarcPol S.A. - Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie  1 lokalizacja
MarcPol S.A.,Polska sieć sklepów spożywczych w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowiska:. Opis oferty pracy:....

Zastępca Kierownika Sklepu ZKS/WAW/16

MARCPOL S.A. - Warszawa, mazowieckie
Zakres obowiązków: przestrzeganie procedur i standardów firmyrealizowanie wyznaczonych celów i planów handlowychodpowiedzialność za zatowarowanie sklepu i

Kasjer - Sprzedawca, Sprzedawca Działy Świeże Józefów

MarcPol S.A. - Józefów, mazowieckie

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Pominęliśmy 3 oferty bardzo podobne do tych, które już zostały wyświetlone. Aby zobaczyć dodatkowe wyniki, możesz powtórzyć wyszukiwanie z uwzględnieniem pominiętych ofert.