oferty pracy: Marcpol

Stanowisko
Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 88

Magazynier Moszna Parcele k. Brwinowa

MarcPol S.A. - Brwinów, mazowieckie
Nasza firma ceni nie tylko doświadczenie i wiedzę fachową swoich Pracowników, równie ważna jest dla nas osobowość człowieka. Jeśli jesteś osobą potrafiącą

Magazynier

MarcPol - Moszna, mazowieckie
Obowiązki: • przyjmowanie dostaw, rozładunek towarów • przygotowanie towarów do wydania • prowadzenie dokumentacji magazynowej Oferujemy: • konkurencyjne

Kasjer - Sprzedawca Warszawa

MarcPol S.A. - Warszawa, mazowieckie - 2 lokalizacje
Kasjer - Sprzedawca Miejsce pracy: Warszawa (Mokotów, Ursynów, Wola, Śródmieście, Praga, Białołęka) OFERUJEMY: Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o

Kasjer/Sprzedawca- Stanisławów Pierwszy (gm. Nieporęt)

MarcPol - Nieporęt, mazowieckie
Od Kandydatów oczekujemy: -Mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie spożywczym lub chęć do zdobycia nowego doświadczenia -Umiejętność pracy w zespole

Kierownik Działu Komercjalizacji

MarcPol S.A. - Warszawa, mazowieckie
Kierownik Działu Komercjalizacji nr referencyjny: KDK/CEN/15 Zadania na stanowisku: - monitorowanie rynku nieruchomości komercyjnych, -umiejętność

Kasjer/Sprzedawca Śródmieście

MarcPol S.A.,polska sieć handlowa w związku z intensywnym rozwojem, PILNIE poszukuje kandydatów do pracy w sklepie na terenie Warszawy przy ul. Mokotowskiej

Kierownik Sklepu- Stanisławów Pierwszy (gm. Nieporęt)

Przekazanych aplikacji nie zwracamy, zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy o kontakt bezpośredni lub przesłanie CV za pomocą

MARCPOL - Łomianki, mazowieckie - 1 lokalizacja
MarcPol S.A. to największa polska sieć handlowa istniejąca na rynku od 1988 roku, laureat konkursu Teraz Polska, nagrody „ Diamenty Forbesa 2015” i wiele

Sprzedawca/kasjer

MARCPOL Spółka akcyjna - Łomianki, mazowieckie
Część etatu
Zakres obowiązków...

Pracownik Magazynu- Moszna Parcela- okolice Brwinowa

MarcPol S.A. - Pruszków, mazowieckie
Opis oferty pracy: Nasza firma ceni nie tylko doświadczenie i wiedzę fachową swoich Pracowników, równie ważna jest dla nas osobowość człowieka. Jeśli jesteś

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.