oferty pracy: Manpowergroup

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 1 049
Dodaj swoje CV - łatwiejsza aplikacja.

Pracownik kompletacji zamówień

ManpowerGroup Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
Opis oferty pracy: Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50

Administrator Danych

ManpowerGroup Sp. z o.o. - Rybitwy, warmińsko-mazurskie
Opis firmy: Obowiązki: - wprowadzanie danych do bazy komputerowej - sporządzanie raportów - weryfikacja parametrów danych - aktualizacja danych w systemie

Pracownik produkcji

ManpowerGroup Sp. z o.o - Kostrzyn nad Odrą, lubuskie - 6 lokalizacji
ManpowerGroup Sp. z o.o. (numer agencji zatrudnienia 412), poszukuje dla jednego ze swoich klientów osób na stanowisko Pracownik Produkcji Kostrzyn nad Odrą.

Pomocnik przy pracach produkcyjnych - praca od zaraz

ManpowerGroup Sp. z o.o. - Gliwice, śląskie
Obowiązki: prace pomocnicze na produkcji, kompletowanie zamówienia itp etykietowanie; segrgowanie i pakowanie produktów; Wymagania: chęć i motywacja do pracy,

Operator produkcji(Monter)- Branża lotnicza

ManpowerGroup Sp. z o.o. - Wrocław, dolnośląskie
Numer ref. UTCMON/040/OGL Opis stanowiska: • montaż podzespołów hydraulicznych zgodnie z rysunkiem technicznym • testowanie podzespołów hydraulicznych •

Pracownik produkcyjny

ManpowerGroup Sp. z o.o. - Nowogrodziec, dolnośląskie - 1 lokalizacja
Opis firmy: Obowiązki: - obsługa maszyn produkcyjnych - szlifowanie odlewów żeliwnych - kontrola jakości gotowych wyrobów - prowadzenie dokumentacji związanej

Konsultant ds. obsługi klienta z językiem rosyjskim

ManpowerGroup Solutions - Zgorzelec, dolnośląskie
Konsultant ds. obsługi klienta z językiem rosyjskim Miejsce pracy: zagranica, , Görlitz Opis stanowiska: Nr referencyjny oferty: ATRAKCYJNA OFERTA: Praca w

Pracownik Produkcyjny

ManpowerGroup Sp, z o.o. - Wykroty, dolnośląskie
obsługa maszyn produkcyjnych szlifowanie odlewów żeliwnych kontrola jakości gotowych wyrobów prowadzenie dokumentacji związanej z procesem produkcyjnym

Pakowacz

ManpowerGroup - Stryków, łódzkie - 1 lokalizacja
przepakowywanie i etykietowanie produktów praca zmianowa zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie stawka godzinowa dyspozycyjność w dniach 18/05/2015 - 24/05

Pracownik pomocniczy na produkcji

ox.pl - Bielsko-Biała, śląskie
Manpower Group Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (numer certyfikatu 412). Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK POMOCNICZY NA

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.