oferty pracy: Manpower

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 1 517

Pracownik Produkcji

ManpowerGroup - Gdańsk, pomorskie - 7 lokalizacji
Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w...

OPERATOR PRODUKCJI

Manpower 4 752 ocen - Ostaszewo, pomorskie - 5 lokalizacji
Obowiązki: - praca w firmie z branży elektronicznej - praca przy taśmie produkcyjnej- prosty montaż komponentów - praca od pon. do piątku w systemie 2

PRACOWNIK PRODUKCJI

MANPOWERGROUP SP. Z O.O. - Bielany Wrocławskie, dolnośląskie - 2 lokalizacje
"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Manpower. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych...

Pracownik produkcji w branży spożywczej

Manpower Kraków - Niepołomice, małopolskie
odbiór zgrzewek z napojami z linii układanie zgrzewek/napojów na paletach owijanie palet folią strech przygotowywanie elementów do załadunku szereg prac

Pracownik Produkcji/Operator Maszyn - Ostaszewo

Manpower 4 752 ocen - Toruń, kujawsko-pomorskie - 2 lokalizacje
Opis firmy: Obowiązki: Dla jednego z naszych Klientów - wiodącej firmy z branży tworzyw sztucznych, poszukujemy zmotywowanych osób do pracy przy obsłudze

Pomocnik pracownika produkcji / magazyniera

ManpowerGroup Sp. z o.o. - Gliwice, śląskie
Manpower dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:. Opis oferty pracy:....

Pracownik Produkcji - montaż podzespołów AGD

Manpower 4 752 ocen - Rzeszów, podkarpackie
Praca polega na montażu AGD. Miejscem wykonywania pracy jest Łódź. Gwarantujemy zakwaterowanie. Umowa o pracę tymczasową możliwość stałego zatrudnienia u

Pracownik Produkcji / Operator Maszyn

Manpower 4 752 ocen - Toruń, kujawsko-pomorskie
Dla jednego z naszych Klientów - wiodącej firmy z branży tworzyw sztucznych, poszukujemy zmotywowanych osób do pracy przy obsłudze maszyn oraz pracach

Montażysta/tka

Manpower 4 752 ocen - Sosnowiec, śląskie
montaż drobnych elementów z tworzyw sztucznych montaż w oparciu o rysunki i schematy techniczne łączenie detali zgodnie ze schematem i zamówieniem Klienta

Pracownik produkcji - chłodnia

Manpower 4 752 ocen - Gdańsk, pomorskie
Obowiązki: Wymagania: Wykształcenie min. zawodowe Doświadczenie w pracy fizycznej mile widziane Umiejętność pracy w zespole Aktualna książeczki do celów

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.