oferty pracy: Manicurzystka - Warszawa, mazowieckie

Firma
Lokalizacja
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 54

Konsultant-Manicurzysta

Douglas - Piaseczno, mazowieckie
Zakres zadań: Wykonywanie manicure Fachowa obsługa klientów zgodna ze standardami firmy Kreatywne i zaangażowane uczestnictwo w promocjach, konkursach i

Manicurzystka/ Pedicurzystka

Pin Up Nails - Warszawa, mazowieckie
Poszukujemy do dobrze prosperującego salonu kosmetycznego manicurzystki/ pedicurzystki. Zapewniamy miła atmosferę, elastyczne godziny pracy, atrakcyjne

Manicurzystka

dzisiaj - Warszawa, mazowieckie
Salon fryzjersko-kosm. PILNIE poszukuje Fryzjera i Manicurzystki, tel. 798 933...

MANICURZYSTKA

Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
KOSMETYCZNY INSTYTUT DR IRENA ERIS POSZUKUJE: MANICURZYSTKI (praca w Centrum Handlowym Promenada, forma zatrudnienia - umowa zlecenie) Poszukujemy osób

Manicurzystka / pedicurzystka

Klient Gratka.pl - Piaseczno, mazowieckie
Salon kosmetyczny w Józefosławiu zatrudni manicurzystkę/pedicurzystkę z doświadczeniem (manicure hybrydowy, klasyczny, japoński, przedł. paznokci) Mile

3 dni temu - Warszawa, mazowieckie
Manicurzystkę z doświadczeniem zatrudnię do salonu w Śrómieściu. Atrakcyjne wynagrodzenie. Tel. 502 114

10 dni temu - Warszawa, mazowieckie
Poszukuję MANIKIURZYSTKI i PEDICUR z doświadczeniem Praca w CH Targówek tel. 501 060 302; 501 193

Manikiurzystka

Sensory Beauty - Warszawa, mazowieckie
Gabinet kosmetyczny na Bemowie zatrudni manikiurzystkę/pedikiurzystkę •doświadczenie na stanowisku Manicurzystka/Pedicurzystka •zadbany wygląd •pogodne

Fryzjer/Fryzjerka; Manicurzystka

Salon fryzjersko-kosmetyczny - Warszawa, mazowieckie
Zatrudnię fryzjera/fryzjerkę oraz osobę, która wykonuje manicure i pedicure do salonu fryzjersko-kosmetycznego (W-wa Włochy). Poszukuję osób z doświadczeniem

klient serwisu gazetapraca.pl - Warszawa, mazowieckie
Fryzjerkę i manicurzystkę do zakładu w Lesznowoli. Dobre warunki 509 000...

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Manicurzystka - Warszawa, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy