oferty pracy: Manicurzystka - Warszawa, mazowieckie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 25

Manicurzystka pedicurzystka

studio urody olma - Warszawa, mazowieckie
Zatrudnię manicurzystkę z doświadczeniem lub do przyuczenia Renomowany salon na Ochocie,, istniejący 8 lat, zatrudni manicurzystkę wykonującą także drobne

manicurzystka

Misumari Nail Bar - Warszawa, mazowieckie
Zatrudnię osobę na stanowisko manicurzystki. Gwarantuję pracę w rozwijającym się zespole w miłej atmosferze. Wymagane są umiejętności: wykonania manicuru

Konsultant-Manicurzysta

Douglas - Warszawa, mazowieckie
Zakres zadań: Wykonywanie manicure Fachowa obsługa klientów zgodna ze standardami firmy Kreatywne i zaangażowane uczestnictwo w promocjach, konkursach i

Douglas Polska Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
Wyślij swoją aplikację do naszej Perfumerii na stanowisko: Konsultant-Manicurzysta Miejsce pracy: : Warszawa Region: mazowieckie Numer referencyjny K-M

MANICURZYSTKA I PEDICURZYSTKA

klient serwisu gazetapraca.pl - Warszawa, mazowieckie
Studio QUART Kosmetyki Estetycznej zatrudni manicurzystkę i pedicurzystkę, tel. 782 001 001, 696 666 662

Manicurzystka / Kosmetyczka do SPA zatrudnię

KampinoSport Sp. z o.o. - Stare Babice, mazowieckie
Zatrudnimy kosmetyczkę oraz stylistkę paznokci do manicure/pedicure w KampinoSport DaySpa. Poszukujemy osoby samodzielnej, z doświadczeniem na tym stanowisku

Manicurzystka/Pedicurzystka

Ambasada Urody Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
Ambasada Urody Day SPA poszukuje kandydatów na stanowisko Manicurzystka/Pedicurzystka. Od kandydatów oczekujemy min. 2-letniego doświadczenia na podobnym

Menedżer Salonu Manicure

- Wilanów, mazowieckie
Nowo otwierany salon manicure-pedicure poszukuje Menedżera Salonu Kosmetycznego. Tworzymy miejsce przyjazne dla ludzi – naszych klientów i pracowników.

Fryzjer

Fryzjer męski (preferowany Pan), Fryzjerka damsko/męska, MANICURZYSTKA, Ursynów,. Tel....

Kosmetyczka/Manicurzystka

- Warszawa, mazowieckie
Salon Odnowy Biologicznej zatrudni kosmetyczkę na pełen etat Wymagamy : -dyspozycyjności -min. 1 rok doświadczenia -umiejętności wykonywania zabiegów

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Manicurzystka - Warszawa, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy