oferty pracy: Malarz - Tychy, śląskie

Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 115

Malarz

Katowice, śląskie  3 lokalizacje
NEUROPA Personalvermittlung dla Kontrahenta poszukuje kandydatów na w/w stanowisko MALARZ-TAPECIARZ do pracy na terenie Niemiec Oferta Kontrahenta: -

Malarz

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY ADAM KRÓL - Katowice, śląskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 40-001 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zakres obowiązków: - Przygotowywanie powierzchni do malowania,

Malarz budowlany

Katowice, śląskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zakres obowiązków: Prace wewnątrz budynku Rodzaj umowy: Umowa o pracę na

Malarz Konstrukcji Stalowych

HR SIGMA Katarzyna Jaworska - Katowice, śląskie
OPIS STANOWISKA: Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na ww. stanowisko pracy. Praca polegać będzie na myciu, przygotowaniu powierzchni oraz wykonywaniu

Sztukator - Malarz

WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zakres obowiązków: - Samodzielne wykonywanie elementów sztukatorskich i

MURARZ, MALARZ, ROBOTNIK BUDOWLANY

JOBS.PL - Tychy, śląskie
MURARZ, MALARZ, ROBOTNIK BUDOWLANY Region wykonywanej pracy:. Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa „OSKARD” Firma z wieloletnim doświadczeniem i tradycjami na rynku...

Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa OSKARD - Tychy, śląskie
Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa „OSKARD” Firma z wieloletnim doświadczeniem i tradycjami na rynku nieruchomości, stawiająca na rozwój, jakość, nowoczesność

Human Resources Poland - Tychy, śląskie

malarz , gipsiarz, płytkarz itp

REMONTY - Katowice, śląskie
Praca od zaraz. Poszukujemy pracowników do prac remontowo-wykończeniowych .wymagane doświadczenie

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "ROMES" ROMAN SKRZY... - Ruda Śląska, śląskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 41-706 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie Zakres obowiązków: malowanie klatek schodowych Rodzaj umowy:...

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Malarz - Tychy, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy