oferty pracy: Malarz Piaskarz

Firma
Lokalizacja
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 36

Malarz / Piaskarz Konstrukcji stalowych w Hollandii

Holandia
Opis Stanowiska: Piaskowanie elementów, konstrukcji stalowych oraz rurociągów na obiektach przemysłowych; Przygotowanie nawierzchni; Aplikacja manualna oraz

Malarz ,piaskarz

mid consulting - Gdańsk - Oliwa
Opis oferty pracy: Poszukujemy malarzy,piaskarzy chętnych do podjęcia pracy w Norwegi na terenie stoczni oraz przy budowie lotniska. Znajomość języka nie jest

MALARZ / PIASKARZ PRZEMYSŁOWY

European Training & Testing Poland Sp. z o.o. - Polska
Malarz przemysłowy / Piaskarz. Udokumentowane co najmniej 5 letnie doświadczenie zawodowe jako malarz / piaskarz przemysłowy, na obiektach przemysłowych...

Malarz-piaskarz

Holandia  2 lokalizacje
Dla naszego klienta poszukujemy osoby do pracy z nizej opisana praktyka.: Malowanie na grubosci naczep oraz roznego rodzajumalych i duzych elementow

Malarz - Piaskarz

Muehlhan Polska Sp. z o.o. - Gdańsk, pomorskie  2 lokalizacje
min. trzyletnie doświadczenie na stanowisku Malarz-Piaskarz znajomość j. angielskiego bardzo dobra sprawność fizyczna brak przeciwwskazań do pracy na

MALARZ/PIASKARZ KONSTRUKCJI STALOWYCH

IMS - Gdańsk, pomorskie
Firma IMS Gdańsk zatrudni pracowników na stanowisko malarz przemysłowy. Warunkiem przystąpienia do pracy jest pozytywne zaliczenie testów potwierdzających...

Malarz - piaskarz

DREWNICA Sp. z o.o. - Gdynia, pomorskie  1 lokalizacja
Tymczasowa
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Hutnicza 4, 81-061 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zakres obowiązków: Czyszczenie strumieniowo - ścierne

Piaskarz malarz

Lewar Sp. z o.o. - Tczew, pomorskie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zakres obowiązków: Piaskowanie i malowanie konstrukcji stalowych [Most...

Malarz/Piaskarz

Polstal Sp. j. - Będzin, śląskie
• Przygotowywanie powierzchni do malowania przez piaskowanie, • Gruntowanie powierzchni farbami podkładowymi. • Zabezpieczanie oraz malowanie natryskowe

AM SERWIS - Lubin, dolnośląskie  1 lokalizacja
Kontrakt
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Rzeźnicza 8/1B, 59-300 Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie Zakres obowiązków: malowanie konstrukcji stalowych

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.