oferty pracy: Malarz Budowlany

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 113

Malarz budowlany

von Caprivi GmbH - Niemcy
1987,00.- Euro Brutto plus dieta Oferujemy: wynagrodzenie dla osób z dyplomem malarza/tapeciarza lub w pokrewnym zawodzie 1.987,00 Euro Brutto miesięcznie ,

Pracownik budowlanymalarz/szpachlarz – praca w Szwecji

MOST WANTED! - Polska
Zakres obowiązków: • Praca przy wykończeniach apartamentów w Sztokholmie, • Przygotowywanie i malowanie ścian apartamentów. Wymagania: • Minimum 4 letnie

SUPER PRACA Malarz do Niemiec-świetne zarobki+mieszkanie OD...

Niemcy
Jesteśmy niemiecką firmą, która od ponad 20 lat rekrutuje specjalistów i fachowców z kilkunastu różnych branż w ponad 33 oddziałach w Niemczech. Aktualnie

Malarz

Piaseczno, mazowieckie  2 lokalizacje
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Piaseczno, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: wykonywanie prac malarskich w pomieszczeniach

Dzikowiec, podkarpackie  8 lokalizacji
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Dzikowiec, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie Zakres obowiązków: Malarz budowlany dla osób zarejestrowanych

MALARZ BUDOWLANY renowacja pomieszczeń

Kielce, świętokrzyskie
LIMNUSWORK Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504.

MALARZ BUDOWLANY do fasad i wnętrz

Szczecin, zachodniopomorskie
MALARZ BUDOWLANY do fasad i wnętrz. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504....

Koncepcja - Niemcy
Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Posiadamy Certyfikat M arszałka Województwa Dolnośląskiego o nr 1926

pomocnik malarza

Chechło, łódzkie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Chechło Pierwsze, powiat: pabianicki, woj: łódzkie Zakres obowiązków: pomocnik malarza / nabór staż do 30 r. ż. PO WER

malarz-szpachlarz

Zakład Budowlany MARBUD Tucholski Andrzej - Iława, warmińsko-mazurskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 14-200 Wikielec 44D, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zakres obowiązków: malowanie, szpachlowanie Rodzaj umowy:...

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.