oferty pracy: Magazynier - Zielona Góra, lubuskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 44

Magazynier

Faxtel - Zielona Góra, lubuskie
Oferujemy: pracę w renomowanej firmie umowę o pracę na pełen etat atrakcyjne wynagrodzenie i premię miłą atmosferę Od kandydatów oczekujemy: dobrego

Magazynier lub OWW pełny etat/umowa o pracę

Biznes Partner Sp. z o.o - Zielona Góra, lubuskie
stanowisko: pracownik magazynu zadania: - prace magazynowe związane z dystrybucją towaru - obsługa wózka widłowego (dla osób posiadających uprawnienia)

Magazynier

Zielona Góra, lubuskie  2 lokalizacje
Doświadczenie w pracy w charakterze magazyniera. Wydawanie surowca do produkcji....

Magazynier z obsługą wózka widłowego

Zielona Góra, lubuskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie Zakres obowiązków: załadunek aut, rozładunek aut, przygotowanie

Magazynier

Electropoli - Nowa Sól, lubuskie
OPIS STANOWISKA: nadzorowanie terminowości dostaw od/do dostawców przyjmowanie towarów do magazynu kompletowanie towarów oraz ich wydawanie na produkcję

Magazynier – Zielona Góra

OTTO Polska - Zielona Góra, lubuskie
Warunki zatrudnienia - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwości przejścia na umowę o pracę, - stawka godzinowa 17,36 zł brutto, - praca w

Magazynier/Sortownik

Inpost SA - Zielona Góra, lubuskie
Sortowanie paczek nadanych: skanowanie oraz przenoszenie paczek za pomocą taśmociągu, Ustawianie wózków platformowych i klatek, Rozładunek i załadunek

Magazynier

AUDIT Doradztwo Personalne - Nowa Sól, lubuskie
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zarządzanie zapasami i magazynem części zamiennych Wydawanie części zamiennych na warsztat samochodowy oraz rozliczanie ich

Magazynier Zielona Góra

Klient HR.PL - Zielona Góra, lubuskie
Opis oferty pracy: Obowiązki: przyjmowanie dostaw, wydawanie surowca do produkcji, przyjmowanie wyrobu gotowego, załadunek, obsługa magazynu. Wymagania...

Praca dla magazyniera

Lipsk - Zielona Góra, lubuskie
Opis oferty pracy: Dam pracę na magazynie od zaraz, zarobek ok. 5000 zł miesięcznie. Praca pod Lipskiem w Niemczech Podstawy języka angielskiego lub

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Magazynier - Zielona Góra, lubuskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.