oferty pracy: Magazynier - Zielona Góra, lubuskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 45

Magazyniera

Opoltrans - Zielona Góra, lubuskie
Firma OPOLTRANS jest największym w Polsce dystrybutorem części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do pojazdów użytkowych. Zajmuje się również sprzedażą

MAGAZYNIER

Nordis Chłodnie Polskie Sp. z o.o. - Zielona Góra, lubuskie
Oferujemy: zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku zatrudnienie na podstawie umowy o pracę system premiowy Oczekiwania: znajomość

Magazynier

PKP CARGO TABOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALN... - Czerwieńsk, lubuskie
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Zobacz na mapie Boczna 4, 66-016 Czerwieńsk, powiat: zielonogórski, woj: lubuskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków

Magazynier

KS Service - Zielona Góra, lubuskie  1 lokalizacja
Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków gotowość do pracy w godzinach 6:30 - 9:30 mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera OFERUJEMY....

Magazynier – branża motoryzacyjna

OPOLTRANS Spółka z o.o. - Zielona Góra, lubuskie
Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu Utrzymywanie porządku na magazynie Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej Stabilne warunki

Magazynier

Electropoli - Nowa Sól, lubuskie
OPIS STANOWISKA: nadzorowanie terminowości dostaw od/do dostawców przyjmowanie towarów do magazynu kompletowanie towarów oraz ich wydawanie na produkcję

MAGAZYNIER z uprawnieniami na wózki wid?owe

AP Vector Sp. z o.o. Sp. K. - Zielona Góra, lubuskie
Agencja Pracy Vector (KRAZ 11459) to firma z wieloletnim sta?em na polskim i zagranicznym rynku pracy. Poprzez lata swej dzia?alno?ci nawi?zali?my wiele

Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe

AP Vector - Zielona Góra, lubuskie
Opis Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania Całościowa gospodarka magazynem Załadunek/ rozładunek samochodów Prace administracyjne Wymagania

Magazynier

NOVITA S.A. - Zielona Góra, lubuskie
Doświadczenie w pracy w charakterze magazyniera,. Wydawanie surowca do produkcji,....

Magazynier

klient GoWork.pl - Zielona Góra, lubuskie
MagazynierMiejsce pracy: Zielona Góra Obowi?zki: przyjmowanie dostaw,wydawanie surowca do produkcji,przyjmowanie wyrobu gotowego,za?adunek,obs?uga magazynu

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Magazynier - Zielona Góra, lubuskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.