oferty pracy: Magazynier - Częstochowa, śląskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 219

Magazynier z obsługą wózka widłowego

Częstochowa, śląskie  1 lokalizacja
Uprawnienia na wózki widłowe, doświadczenie na stanowisku magazyniera z obsługą wózka widłowego. WARUNKI PRACY I PŁACY....

Magazynier

Częstochowa, śląskie  3 lokalizacje
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie Zakres obowiązków: układanie towrów wg specyfikacji - rozładunek

Magazynier

TPL SP. Z O. O. SP.K. - Częstochowa, śląskie
Zatrudnię studnetów do pracy w charakterze magazyniera oraz studentki do kompletowania opakowań tekturowych. CV ze zdjęciem proszę składać na adres:....

PILNIE POTRZEBNY MAGAZYNIER DO CZĘSTOCHOWY

PERSONNEL SOLUTIONS - Częstochowa, śląskie
Opis oferty pracy: PRACOWNIK MAGAZYNU Miejsce pracy: Częstochowa Do zadań Pracownika należeć będą: • Przyjmowanie, rozładunek i załadunek samochodów z

Magazynier

Delicpol Sp. z o. o. - Częstochowa, śląskie
odpowiedzialność za zadania operacyjne w magazynie: załadunek, rozładunek, kontrolowanie przesyłek przychodzących, wewnątrz magazynowe przemieszczanie towarów

Magazynier

PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k - Częstochowa, śląskie
PRES MEBEL to jedna z dynamicznie rozwijających się częstochowskich firm. Zatrudnia już blisko 400 pracowników, tylko w ubiegłym roku przyjęła 120 osób

Magazynier

Bać- Pol S.A. - Częstochowa, śląskie
Grupa Kapitałowa Bać-Pol jest aktualnie jednym z największych dystrybutorów w grupie produktów FMCG w Polsce, posiadającym dominującą pozycję w południowo –

Magazynier - umowa o pracę

Lavoro sp z o.o. - Częstochowa, śląskie
Opis oferty pracy: Firma Lavoro Sp. z o.o. szuka osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności chętnych do podjęcia pracy w Częstochowie na stanowisku:

Magazynier

KLIMAS - Częstochowa, śląskie
Największy producent technik zamocowań w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko: MAGAZYNIER Miejsce pracy: Wanaty Mile widziane uprawnienia na wózki

Magazynier

Klimas Wkręt-met - Wanaty, śląskie
Obowiązki: -kompletacja towarów,-przygotowanie towarów do wysyłki,-obsługa wózka widłowego. Oczekiwania: -doświadczenie w pracy na magazynie,-uprawnienia na

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Magazynier - Częstochowa, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.