oferty pracy: M M

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 27 246

Główny specjalista ds. dokumentacji

Budimex - 8 ocen - Warszawa, mazowieckie
Opis stanowiska Do Twoich zadań należeć będzie: zarządzanie i monitorowanie obiegiem dokumentacji tj. m.in. odbiór dokumentacji od podwykonawców,

Kelner/Kelnerka - Umowa o pracę - 3000 zł brutto plus napiwk...

Grupa kobietywpracy.pl Sp. z o. o. - Kraków, małopolskie
Część etatu
Poszukujemy kelnerki/kelnerówi do stałej współpracy !Oferujemy bardzo dobre zarobki, miłą atmosferę pracy oraz grafik dostosowany indywidualnie.Forma

Pracownik produkcji - praca od zaraz

Logo_mfp_small - Holandia
Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o. o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 471. Aktualnie dla

Technik Laboratorium

Delphi - 1 504 ocen - Kraków, małopolskie
Zakres obowiązków: Przygotowanie próbek oraz wykonywanie badań zgodnie z wymaganiami klientów oraz wytycznymi norm międzynarodowych Opracowywanie wyników

Woźna

Zespół Szkół nr 79 im Stanisława Kostki Potockiego - Warszawa, mazowieckie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Wiertnicza 26, 02-952 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: jw. Rodzaj umowy: Umowa o

Pracownik magazynu- pakowanie artykułów

Euro Work - Polska
Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników

Specjalista

Komenda Stołeczna Policji w Warszawie - Warszawa, mazowieckie
Warunki pracy praca administracyjno-biurowa, okresowo w terenie, zmienne warunki atmosferyczne, praca na wysokości powyżej 3 metrów, praca przy monitorze

Analityk Danych– Zespół Zarządzania Ryzykiem Informatycznym

EY - Polska
Zespół Risk Analytics specjalizuje się w projektach dla wiodących banków globalnych. Doradzamy klientom i pomagamy dostosować się do regulacji rynkowych (m.in.

Pracownica/Pracownik produkcyjny

Metaal Flex Poland Sp. z o.o. - Holandia
Aktualnie dla swojego klienta z branży metalurgicznej Metaal Flex Nederland B.V. w związku ze wzrostem zleceń produkcyjnych, dla wzmocnienia zespołu,

Młodszy Prawnik

Allegro - Poznań, wielkopolskie
Młodszy Prawnik - (160611) Od 16 lat w Allegro kształtujemy internetowe zwyczaje zakupowe Polaków. Od samego początku przyświeca nam ten sam cel – radość

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.