oferty pracy: M M

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 27 780

Komisjoner(zbieracz zamównień)

Premium Work Sp. z o.o. - Niemcy
Stała
Ogłoszenie nr jobalert06854 z dnia 2017-02-16 Premium Work Sp. z o.o. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy (Nr. wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 8458).

PRACOWNIK PRODUKCJI – SORTOWANIE I PAKOWANIE CEBULEK KWIATÓW

Euro Work - Polska
Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m.in. pracowników

Piaskarz

SILVERHAND - Niemcy
przygotowywanie nawierzchni oczyszczanie i kształtowanie powierzchni materiałem ściernym w strumieniu sprężonego powietrza (ewentualnie cieczy) zatrudnienie

Trener sprzedaży (region mazowiecki i lubelski)

OBI Polska - Warszawa, mazowieckie
Trener sprzedaży (region mazowiecki i lubelski) Miejsce pracy: Warszawa Region: mazowieckie Numer referencyjny: HR/CEN Opis stanowiska Prowadzenie

Pracownik biurowy w dziale budowlanym

EKO-OKNA - Polska
Obowiązki: Praca na terenie zakładów Eko-Okien, Prowadzenie dokumentacji z przeglądów, remontów, odbiorów, Rozliczenie prac, Archiwizacja dokumentacji.

Junior Java Developer

Warszawa, mazowieckie  1 lokalizacja
Jeśli masz za sobą pierwsze doświadczenia i chcesz dołączyć do międzynarodowej firmy i zostać członkiem rozwijającego się zespołu, odpowiedzialnego za obsługę

Specjalista ds. sprzedaży- Cracovia

Comarch - Kraków, małopolskie
Dla MKS Cracovia poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży Zakres obowiązków: - nawiązywanie pozytywnych relacji biznesowych -

Staż w Dziale Sprzedaży urządzeń średniego i wysokiego napię...

Siemens AG - 4 383 ocen - Poznań, wielkopolskie
Pełny etat, Staż/Praktyka
Nr ref.: 257193 Miejsce pracy: Poznań Organizacja: Energy Management Forma zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony (12 miesięcy) Rozpoczęcie stażu:

Staż w Dziale Wsparcia Technicznego Sprzedaży - automatyka p...

Siemens AG - 4 383 ocen - Katowice, śląskie  1 lokalizacja
Staż/Praktyka
Nr ref.: 255083 Miejsce pracy: Katowice Organizacja: Digital Factory Forma zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony (12 miesięcy) Rozpoczęcie stażu:

Pracownicy niebędący nauczycielami akademickimi

WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY - Warszawa, mazowieckie
Warszawski Uniwersytet Medyczny poszukuje technika do Centrum Symulacji Medycznych uruchomionego w ramach realizacji projektu pn. „Wdrożenie Programu

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.