oferty pracy: M & M

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 26 836

Młodszy prawnik

Urząd Pracy m.st. Warszawy - Warszawa, mazowieckie
Szczegóły oferty nr: StPr/15/11762 z dnia 2015-08-31 Dane dotyczące oferty Stawka: 2000,00 Zmianowość: jedna zmiana Rodzaj zat.: Umowa o pracę na okres

Pomocnik działu produkcji (Niemcy)

- Niemcy
SILVERHAND KRAZ 7822 jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy (biura w Rumunii i na Słowacji). Oferujemy

Praca na produkcji przy montażu - NIEMCY

- Niemcy

Tokarz w metalu

Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie-obróbka skrawaniem, uprawnienia do obsługi maszyn, mile widziane doświadczenie zawodowe. Zakres

Kontroler Jakości - (branża lotnicza) - Bristol (Wielka Bryt...

PeakStaff Recruitment - Zagranica
Dla naszego klienta z Bristolu poszukujemy kontrolera jakości z doświadczeniem branży lotniczej. Idealny kandydat musi posiadać udokumentowane doświadczenie w

Pakowanie,Produkcja bez stawki wiekowej

- Holandia
Holenderska firma Noordhuys zatrudni pracownikow na linie produkcyjna do pakowania i sortowania warzyw. Wymagania: - Dobry stan Zdrowia - Silna motywacja i

Grafik Kreatywny / Projektant

FARO S. Zieliński, K. Putanowicz Spółka Jawna - Kraków, małopolskie
Opis firmy: Opis stanowiska: tworzenie oraz modyfikowanie wzorów tekstylnych w oparciu o gotowe materiały licencyjne (m.in. Disney, Marvel, Mattel) i manuale

STOLARZ - sprawdzone firmy, atrakcyjne zarobki

KS Personal Service - Zagranica
KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621).

Produkcja - Praca w Niemczech

MB-Service - Niemcy
Pomocnik produkcyjny (K/M) Miejsce pracy: teren całych Niemiec Wymagamy: - min. komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, - mile widziane doświadczenie

Pilne ! Komunikatywny j. niem. od zaraz na 1 m-c !

comfortmedical - Niemcy
Oferta ważna do: 14.09.2015 ComfortMedical24s.c. & Comfort24 Sp. Zo.o. świadczy usługi opiekuńcze dla osób starszych i chorych na terenie Polski oraz Niemiec

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.