oferty pracy 1 - 10 z 26 563

Technolog

MOKATE - Marki, mazowieckie
! ! MOKATE jest jednym z liderów polskiego i europejskiego rynku FMCG. Firma jest obecna ze swoimi produktami w ponad 70 krajach na wszystkich kontynentach i

Woźny/woźna

Urząd Pracy m.st. Warszawy - Warszawa, mazowieckie
Wymagania: wykształcenie zawodowe, doświadczenie zawodowe. Zakres obowiązków: mycie podłóg, tablic, ławek, krzeseł, łazienek, dbanie o czysty i schludny

Praca na produkcji dla każdego

Flex-Employment B.V. - Holandia
Firma Flex-Employment jeste wiarygodnym partnerem w pośredniczeniu pracowników do pracy na terenie Holandii.Aktualnie do pracy w Holandii poszukujemy osób na

Zbieranie i rozkładanie oraz pakowanie towaru k/m

Wymagania: wykształcenie zawodowe, roczne doświadczenie zawodowe. Zakres obowiązków: zbieranie i rozkładanie oraz pakowanie towaru. Praca w trybie

Pracownik pieczarkarni - bez wymaganego doświadczenia!

1_-_logo - Holandia
Agencja Pracy FIDESS (KRAZ: 10850, KVK: 61000744). Oferujemy Państwu pracę tymczasową na terenie Holandii: Stanowisko: Pracownik przy produkcji pieczarek

Referent ds. Administracyjno- Biurowych k/m

Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane doświadczenie zawodowe. Zakres obowiązków: prowadzenie baz danych, sporządzanie raportów, ewidencja

Technik elektronik (praca przy produkcji elektroniki)

Kraków, małopolskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zakres obowiązków: manualne lutowanie różnymi technikami, obsługa lutownicy

Detektyw w Dziale Operacyjno-Dochodzeniowym

VIG Ekspert - Warszawa, mazowieckie
Zakres obowiązków: Prowadzenie postępowań wyjaśniających dotyczących zapobiegania i wykrywania oszustw związanych z działalnością ubezpieczeniową Współpraca

Kierownik Zakładu WBT Kraków

Górażdże Beton sp. z o.o. - Kraków, małopolskie  1 lokalizacja
Dział Zarządzania Personelem Górażdże Cement S.A. informuje o prowadzeniu rekrutacji do spółki Górażdże Beton na stanowisko: Kierownik Zakładu WBT Kraków Od

Osoba sprzątająca k/m

Wymagania: dokładność, sumienność, chęć do pracy. Zakres obowiązków: dbanie o czystość w pomieszczeniach placówki i na obejściu. Praca w trybie jednozmianowym

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.