oferty pracy: M & M

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 28 686

Pracownik magazynowy Swarzędz

Biznes Partner Sp. zo.o. - Swarzędz, wielkopolskie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 62-020 Swarzędz, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zakres obowiązków: kompletowanie odzieży, praca w Swarzędzu,

Specjalista ds. przeciwdziałania przestępstwom i nadużyciom

BNP Paribas - Kraków, małopolskie
Nasz Bank BNP Paribas Bank Polska SA należy do grupy BNP Paribas, wiodącej europejskiej instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. BNP Paribas zatrudnia

Pracownik produkcji k/m

Exact Systems - Niemcy
W obecnej chwili poszukujemy Kandydatów/ tki na stanowisko Pracownik produkcji / kontrola jakości w branży motoryzacyjnej i AGD. Wymagany komunikatywny j

Oferta pracy w Holandii

Best & West Polska sp z o.o. - Zagranica
Oferta pracy w Holandii Wymagania • zaangażowanie i chęć do pracy • gotowość do szybkiego wyjazdu (wyjazdy co sobotę) • motywacja do dłuższego pobytu w

Specjalista ds. Komunikacji

SITA Polska - Warszawa, mazowieckie
Zakres obowiązków: tworzenie pozytywnego wizerunku firmy poprzez m.in. działalność informacyjną, marketingową i co-brandingową, współtworzenie materiałów do

Specjalista ds. Raportowania i Analiz Sprzedaży

Carlsberg - Warszawa, mazowieckie
Opis stanowiska Do Działu Sprzedaży w dynamicznym środowisku biznesowym poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko Specjalisty ds. Raportowania i Analiz Sprzedaży

Główny Specjalista - Analityk Biznesowy

PZU - 10 ocen - Dąbrowa Górnicza, śląskie  1 lokalizacja
Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za: Rozwój sprzedaży w sieci oddziałów PZU Planowanie działań wsparcia, wdrażanie inicjatyw i akcji sprzedażowych

Kierownik Robót Drogowych

ZABERD S.A. - Legnica, dolnośląskie
Kontrakt
Zaberd S.A. poszukuje pracownika na stanowisko: KIEROWNIK ROBÓT (miejsce pracy woj. dolnośląskie Biała/k Chojnowa) Do głównych zadań osób zatrudnionych na

starszego referenta/specjalisty w Departamencie Ochrony Klie...

Komisja Nadzoru Finansowego - Warszawa, mazowieckie
Główne obowiązki: - identyfikacja i analiza problemów występujących na rynku finansowym, ze szczególnym uwzględnieniem rynku bankowego, usług płatniczych

Pracownik fizyczny, Holandia

AB Job Service Polska sp. z o.o. - Holandia
Jesteśmy polską agencją zatrudnienia ściśle współpracującą z holenderską agencją doradztwa personalnego. Oferujemy pracę osobom zainteresowanym krótko- lub

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.