oferty pracy: M & M - Przasnysz, mazowieckie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 220

Doradca Finansowy/Opiekun Klienta

PPP Przasnysz - Przasnysz, mazowieckie
Stanowisko: Doradca Finansowy/Opiekun Klienta Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie Miejsce pracy: ul. Tęczowa 4 m. 18, 06-300 Przasnysz Zakres obowiązków:

Handlowiec - Przedstawiciel Handlowy ds. energii odnawialnej

PPP w Przasnyszu - Przasnysz, mazowieckie
Stanowisko: Handlowiec - Przedstawiciel Handlowy ds. energii odnawialnej Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony Miejsce pracy: ul. Klonowa 2 m

Handlowiec

Elektrotechnika MORS Sp. z o.o. - Ciechanów, mazowieckie
Od kandydatów oczekujemy realizacji następujących zadań: nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z Klientami rozpoznawanie potrzeb Klientów oraz dostarczanie

Sprzedawca

Sklep Spożywczo- Przemysłowy M. Podgórska w Ciecha... - Ciechanów, mazowieckie
Część etatu
Zakres obowiązków...

Doradca Sprzedaży

H & M 1 049 ocen - Ciechanów, mazowieckie
Część etatu
Page not found The page you are looking for is currently unavailable. May we suggest the following options? Go to our Career site

TOKARZE,UBOJOWCY,SPAWACZ,Zawody Medyczne , BUDOWLANE INNE

Pośrednictwo pracy - Ciechanów, mazowieckie
Opis oferty pracy: Pomoże Ci! NASZE POŚREDNICTWO PRACY - NIEMCY , HOLANDIA ( UBÓJ ) ( nr. rej. agencji zatrudnienia 11582 ) Zadzwoń: +48 669194734 Mamy dla...

Kierownik produkcji zmianowy

- mazowieckie
Jamar jest niezwykle dynamicznie rozwijającą się spółką, której wyroby znane są w kraju i za granicą. Oferuje szeroki asortyment produktów spożywczych. Wśród

Starszy Specjalista ds. Obsługi Odwołań

Generali - mazowieckie
rozpatrywanie skarg i odwołań od decyzji dotyczących roszczeń likwidowanych przez Departament Likwidacji Szkód Masowych przygotowywanie odpowiedzi na

Absolwent ka informatyki ze znajomością

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, która zajmuje się wsparciem procesów biznesowych w obszarze IT. W związku z rozwojem, firma poszukuje osób do

Manager ds. Rozwoju Biznesu Elektronika Systemy

Naszym Klientem jest fińska firma IT, tworząca oprogramowanie wbudowane na potrzeby klientów m.in. z branży medycznej, automatyki przemysłowej,

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: M & M - Przasnysz, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy