oferty pracy: M & M - Przasnysz, mazowieckie

Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 209

Listonosz

Poczta Polska - 3.653 ocen - Ciechanów, mazowieckie
Wymiar etatu: 0,5 Do zadań pracownika będzie należeć : • doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych • budowanie pozytywnych relacji z klientami •

REGIONALNY MANAGER SPRZEDAŻY

CENTRUM EDUKACJI ATUT - Ciechanów, mazowieckie
Centrum Edukacji ATUT to jedna z największych firm w Polsce zajmujących się edukacją, szkoleniami m.in. dzieci przedszkolnych i szkolnych a także realizacją

Technik farmaceutyczny

Farmacja Społeczna SA - Ciechanów, mazowieckie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Adama Mickiewicza 1/2, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: obsługa kasy fiskalnej

Sprzedawca

Centrum Handlowe "PANORAMA" M. Grzybowska w Ciecha... - Ciechanów, mazowieckie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Powstańców Wielkopolskich 2A, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: sprzedaż

Kierowca samochodu ciężarowego

Wytwórnia Chrupek Kukurydzianych J. Kowalski, M. C... - Przasnysz, mazowieckie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Piaski 5, 06-300 Przasnysz, powiat: przasnyski, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: przewozy towarów Rodzaj umowy: Umowa

Pomocniczy robotnik budowlany

Olszewka, mazowieckie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Olszewka, powiat: ostrołęcki, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: wg stanowiska Rodzaj umowy: Nie dotyczy Praca...

Doradca Klienta

Ciechanów, mazowieckie
Doradca Klienta Miejsce pracy: Ciechanów Nationale-Nederlanden jest liderem na rynku ubezpieczeń na życie i emerytur. Oferujemy proste i zrozumiałe produkty,

Nationale-Nederlanden - Ciechanów, mazowieckie
Jako Doradca Klienta w naszym zespole aktywujesz: Pracę w stabilnej instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku. Profesjonalne szkolenie i

Przedstawiciel handlowy

PROGRESS ACTIVE Sp. z o.o. w Rzeszowie - Ciechanów, mazowieckie
Kontrakt
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: Realizacja spotkań umawianych przez dział

Pakowacz ręczny

mazowieckie
Zakres obowiązków: pakowanie płyt, Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne; gimnazjalne - konieczne; średnie zawodowe - konieczne -

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: M & M - Przasnysz, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy