oferty pracy: M, - Kutno, łódzkie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 44

Poszukujemy Kierownika Regionu

PROFI CREDIT Polska S.A. - Kutno, łódzkie
Czy szukamy właśnie Ciebie? Minimum roczne doświadczenie w branży finansowej lub pokrewnej Co najmniej 2 lata stażu managerskiego Kompetencje sprzedażowe

Kierowca Kat. C+E

"STALMAX" SPÓŁKA JAWNA I.FITUCH,M.SZYMAŃSKI,R. STA... - Gostynin, mazowieckie
Część etatu
Zakres obowiązków...

Audytor/Tajemniczy Klient

PGB HUMAN RESOURCES SP Z O.O. - Kutno, łódzkie
Obecnie w związku z realizacją projektów Mystery Shopping obejmujących punkty w całej Polsce poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: ANKIETER

Opiekun Klienta

AboutYou.PL - Gostynin, mazowieckie
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE Początek formularza About You.Pl Doradztwo Personalne dla swojego Klienta lidera z branży finansowej, aktualnie

Team manager

Profi Credit - Kutno, łódzkie
PROFI CREDIT Polska S.A. międzynarodowa firma z branży finansowej, poszukuje osoby na stanowisko: Team Managera - Zarządzaniem pracą podległej grupy doradców

Kierownik w Dziale Sprzedaży

Provident - Kutno, łódzkie
Opis stanowiska Oddział: Kutno Będziesz odpowiedzialny za: Rozwój sprzedaży na wyznaczonym terenie Bezpośrednią pomoc w sprzedaży zespołowi Doradców

Praca Operator wózka widłowego- Kutno

Emat HRC - Kutno, łódzkie
Opis oferty pracy: Agencja Zatrudnienia EMAT wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 2448, w związku z projektem rekrutacyjnym

Operator wózka widłowego

"EMAT" HRC Elżbieta Matysiak - Kutno, łódzkie
Agencja Zatrudnienia EMAT wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 2448, w związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym dla swojego

Konstruktor odzieży damskiej K/M

Urząd Pracy m.st. Warszawy - Janki, mazowieckie
Szczegóły oferty nr: StPr/15/2547 z dnia 2015-03-05 Dane dotyczące oferty Stawka: 4500,00 Zmianowość: jedna zmiana Rodzaj zat.: Umowa o pracę na czas

Emat Agencja Zatrudnienia rej. 2448 - Kutno, łódzkie

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: M, - Kutno, łódzkie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy