oferty pracy: Lidl

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 242

Pracownik Sklepu

Lidl 701 ocen - Darłowo, zachodniopomorskie - 53 lokalizacji
Zadbasz o prawidłową ekspozycję produktów i porządek w sklepie. Zajmiesz się wykładaniem towaru oraz utrzymywaniem ładu w poszczególnych obszarach sklepu –

Zastępca Kierownika Sklepu

Lidl 701 ocen - Świnoujście, zachodniopomorskie - 19 lokalizacji
Będziesz wspierać Kierownika Sklepu i innych Zastępców w ich codziennych obowiązkach. Będziesz odpowiadać za zarządzanie sprzedażą na terenie sklepu oraz za

Lidl Polska Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. Sp. k. 701 ocen - Września, wielkopolskie - 34 lokalizacji
Oferujemy: stabilną, interesującą i odpowiedzialną pracę atrakcyjne wynagrodzenie podnoszenie kwalifikacji przez szkolenia pracę w niepełnym wymiarze

Zbieracz pieczarek w Holandii

Monaghan Pilzen - Niechorze, zachodniopomorskie
Do Tesco, Lidl, ASDA, Loblaws. Poszukujemy osób zainteresowanych pracą przy zbieraniu pieczarek w naszych zakladach w Holandii....

Lidl Polska Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. Sp. k. 701 ocen - Świnoujście, zachodniopomorskie - 8 lokalizacji
Od kandydatek / kandydatów oczekujemy: umiejętności organizacji pracy wysokich zdolności interpersonalnych umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy

Manager Sklepu

Lidl 701 ocen - Kalisz, wielkopolskie - 13 lokalizacji
Będziesz zarządzać pracą sklepu, dbać o jego wizerunek i uprzejmą obsługę klientów, a także odpowiadać za osiągane wyniki oraz realizowanie ustalonych celów.

Pracownik Magazynu

Lidl 701 ocen - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Zadbasz o płynny przepływ towaru. Zajmiesz się przygotowywaniem i realizacją zamówień sklepów. Wraz z innymi pracownikami (m.in. komisjonerami i sztaplerami)

Zbieranie zamówień / Orderpicker

- Holandia
Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy osób do zbierania zamówień na zakładzie pracy LIDL. Doświadczenie na podobnym stanowisku....

Kierownik Rejonu ds. Technicznych

Lidl 701 ocen - Stryków, mazowieckie
Będziesz zarządzać utrzymaniem obiektów w podległym sobie rejonie oraz odpowiadać za przeglądy, naprawy i remonty budynków pracodawcy. Zajmiesz się

Lidl Polska Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. Sp. k. 701 ocen - Kalisz, wielkopolskie - 6 lokalizacji
Zakres obowiązków: zarządzanie pracą konkretnego sklepu (dbanie o wizerunek, osiąganie wyników i realizacja celów) zarządzanie sprzedażą na terenie sklepu

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Lidl
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy