oferty pracy: Lidl

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 208

Pracownik Sklepu

Lidl 642 ocen - Górny Bór, śląskie - 46 lokalizacji
Zadbasz o prawidłową ekspozycję produktów i porządek w sklepie. Zajmiesz się wykładaniem towaru oraz utrzymywaniem ładu w poszczególnych obszarach sklepu –

Lidl Polska Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. Sp. k. 642 ocen - Górny Bór, śląskie - 46 lokalizacji
Oferujemy: stabilną, interesującą i odpowiedzialną pracę atrakcyjne wynagrodzenie podnoszenie kwalifikacji przez szkolenia pracę w niepełnym wymiarze

Zastępca Kierownika Sklepu

Lidl Polska Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. Sp. k. 642 ocen - Piotrków Trybunalski, łódzkie - 12 lokalizacji
Od kandydatek / kandydatów oczekujemy: umiejętności organizacji pracy wysokich zdolności interpersonalnych umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy

Lidl 642 ocen - Katowice, śląskie - 13 lokalizacji
Będziesz wspierać Kierownika Sklepu i innych Zastępców w ich codziennych obowiązkach. Będziesz odpowiadać za zarządzanie sprzedażą na terenie sklepu oraz za

Pracownik Magazynu

Lidl 642 ocen - Legnica, dolnośląskie
Zadbasz o płynny przepływ towaru. Zajmiesz się przygotowywaniem i realizacją zamówień sklepów. Wraz z innymi pracownikami (m.in. komisjonerami i sztaplerami)

Quality Management

Lidl Polska Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. Sp. k. 642 ocen - Poznań, wielkopolskie
Twoje obowiązki: zapewnienie jak najwyższej jakości oferowanych produktów kontrola jakości produktów we współpracy z akredytowanymi laboratoriami tworzenie

Lidl 642 ocen - Jankowice, śląskie
Twoim najważniejszym zadaniem będzie zapewnienie jak najwyższej jakości oferowanych produktów. Będziesz zajmował się kontrolą jakości produktów we współpracy

Pracownik Magazynu – Pracownik Utylizacji

Lidl Polska Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. Sp. k. 642 ocen - Nowa Wieś Legnicka, dolnośląskie
Oferujemy: pracę w niepełnym wymiarze godzin (130 godzin miesięcznie), atrakcyjne wynagrodzenie, ciekawą pracę w dynamicznym zespole, możliwość

zbieranie zamówień

- Holandia
Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy osób do zbierania zamówień oraz różnych prac produkcyjnych na zakładzie pracy LIDL....

Zbieranie zamówień / Orderpicker

- Holandia

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.