oferty pracy: Ledziny - Tychy, śląskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 26

Pracownik marketu - Bieruń/Lędziny

Progres Sp. z o.o. Sp. k. - Tychy, śląskie
Zadania: - układanie towaru na terenie sklepu, - prace pomocnicze oraz porządkowe na terenie sklepu. Wymagania: - mile widziane doświadczenie w podobnej

Praca dla 2 sprytnych facetów przy remoncie budynku. Lędziny

Firma remontowa - Lędziny, śląskie
Opis oferty pracy: Zatrudnię 2 osoby do prac ogólnobudowlanych z pojęciem o elektryce. Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności. Praca przy remoncie

Praca bez doświadczenia w branży finansowej

Profi Credit S.A - 2 oceny - Tychy, śląskie
Polska, śląskie, Tychy, Pszczyna, Bieruń, Lędziny. Praca bez doświadczenia w branży finansowej....

Pracownik ochrony z orzeczeniem! Lędziny! Pilne

Solid Security - 28 ocen - Katowice, śląskie
Pracownik Ochrony na obiekt budowlany w Lędzinach!! Wymagania:: - dyspozycyjność, - niekaralność. System pracy ciągłej, zmiany w dni robocze: 18-7:00/24. w

Grupa Progres Katowice - Bieruń, śląskie
Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Znajdujemy

Kontroler Jakości - Lędziny - praca od zaraz!

I.Q.S - Lędziny, śląskie
Opis oferty pracy: Firma International Quick Service Polska Sp. z o.o. specjalizująca się w selekcjach części produkowanych w branży motoryzacyjnej, zatrudni

Szukam niani dla 3 miesięcznego synka - Lędziny - Pełny etat

Lędziny, śląskie
Szukam doświadczonej niani do opieki nad moim synem . Janek ma obecnie dwa tygodnie ale w lutym planuję wrócić do pracy. Opieka nad synkiem odbywała by się od

Pakowacz z dojazdem ? Bieruń

OTTO Polska Sp. z o.o. - Bieruń, śląskie
Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin - stawkę godzinową 13,00 zł brutto/h oraz możliwość uzyskania premii do 800zł brutto miesięcznie - stabilną pracę w...

Elektromechanik

Adecco Poland Sp. z o.o. - 8 422 ocen - Tychy, śląskie  4 lokalizacje
Możliwość skorzystania z przewozów pracowniczych na trasie Bieruń - Lędziny- Imielin - Mysłowice, Bieruń - Tychy, Bieruń - Oświęcim....

pracownik budowlany

WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Lędziny, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie Zakres obowiązków: wykonywanie budynków szkieletowych zgodnie z

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Ledziny - Tychy, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.