oferty pracy: Leasingteam - Katowice, śląskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 127

Pracownik Obsługi Klienta

LeasingTeam Group - Katowice, śląskie
Pracownik Obsługi Klienta LeasingTeam Group - Katowice. LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim...

Suwnicowy

LeasingTeam Group - Chorzów, śląskie  1 lokalizacja
obsługa suwnicy, transport materiałów, dbanie o porządek na stanowisku pracy. zatrudnienie na umowę o pracę, pakiet benefitów, stabilne zatrudnienie.

Pracownik ds. wsparcia procesów operacyjnych

- Wprowadzanie danych do systemu, - Weryfikacja kompletności dokumentów, - Kontakt z Klientem celem uzupełnienia informacji, - Weryfikacja danych,

Kreatywny Sprzedawca

• Sprzedaż umów abonamentowych na dostarczanie energii elektrycznej, • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, • Realizacja planów sprzedażowych, • Budowanie

Konsultant ds. Klienta indywidualnego

LeasingTeam Sp. z o.o - Katowice, śląskie
telefoniczny kontakt z Klientami, utrzymywanie relacji z Klientami, sprzedaż produktów telefonicznie, budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

Doradca Techniczno-Handlowy HVAC

Przygotowywanie ofert technicznych i dobór produktów; Koordynowanie procesów handlowych w zakresie produktów HVAC na podległym regionie; Współpraca i

Przedstawiciel Handlowy

Opis firmy Zakres obowiązków: • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w obrębie wybranej lokalizacji; • Sprzedaż usług prawnych dla klientów biznesowych i

Kierownik Regionalny Sklepów Branża Narzędziowa

Opis firmy Zakres obowiązków: Zarządzanie 8 sklepami na podległym terenie; Realizacja planów strategicznych i celów Firmy; Realizacja krótko i długo

Ślusarz

LeasingTeam Group - Chorzów, śląskie
konserwacja części maszyn, pomoc przy montażu maszyn, dbanie o porządek na stanowisku pracy, obsługa linii produkcyjnej. zatrudnienie na podstawie umowy o

Frezer

praca przy obsłudze frezarek, dbanie o stanowisko pracy, realizacja zadań zleconych przez Mistrza. praca na umowę o pracę, możliwość zdobycia doświadczenia

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Leasingteam - Katowice, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.