oferty pracy 1 - 10 z 1 411

Pracownik Produkcji

LeasingTeam Sp. z o.o - Piaseczno, mazowieckie  2 lokalizacje
Prace manualne. Przygotowanie koszy plastikowych (zdjęcie folii, oczyszczenie, pakowanie). Zatrudnienie na ok. 2 tyg. Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

Pracownik produkcji

LEASINGTEAM - Warszawa, mazowieckie  1 lokalizacja
Agencja Pracy Leasingteam nr. Rejestru 626 zatrudni w Piasecznie, z bezpłatnym dowozem z Metra Wilanowska, oraz okolicznych miejscowości pracowników przy...

Operator wózka widłowego 3500 zł brutto!

LeasingTeam Group - Strzelin, dolnośląskie  5 lokalizacji
Opis firmy Zakres obowiązków: • Kompletowanie zamówień, • Praca ze skanerem, • Bieżące prace magazynowe, • Prace porządkowo-magazynowe. Oczekiwania: •

Pracownik fizyczny. 2800 brutto!

LeasingTeam Sp. z o.o. - Wrocław, dolnośląskie
Miejsce pracy: Wrocław, Psie Pole Jeśli jesteś zmotywowany do pracy, lubisz prace manualne i potrafisz współpracować z ludźmi zapraszamy do nas! Jesteśmy

Pracownik sklepu spożywczego

LeasingTeam Group - Warszawa, mazowieckie  1 lokalizacja
• Obsługa kasy fiskalnej, • Uzupełnianie asortymentu na półkach, • Praca na dziale piekarni, wędlin i innych. • Wynagrodzenie godzinowe od 12,50 do 13,50 zł/h

Pracownik Sklepu Odzieżowego

Poszukujemy Kandydatów do pracy w Sklepie z odzieżą damską. Jesteś osobą kontaktową, komunikatywną i lubisz bawić się modą? Aplikuj! Oferujemy zatrudnienie w

Kasjer/Kasjerka - 16,50zł brutto

LeasingTeam Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
Opis oferty pracy: LeasingTeam Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku agencji zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi

Pracownik Recepcji w Salonie Sprzedaży

LeasingTeam Group - Iława, warmińsko-mazurskie  5 lokalizacji
- Bieżąca obsługa klientów Salonu sprzedaży jednej z największych sieci telekomunikacyjnych w Polsce, - Administrowanie korespondencją przychodzącą i

Pracownik produkcji - pakowacz

LeasingTeam Sp. z o. o. - Bukowice, dolnośląskie
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pakowacz Miejsce pracy: Bukowice k. Brzegu

Pracownik hali lub kas

Opis firmy Zakres obowiązków: • Uzupełnianie asortymentu na półkach, • Dbanie o porządek poszczególnych działów i stanowisk, • Obsługa klientów na

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.