oferty pracy: Leasingteam

Firma
Lokalizacja
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 675

Pracownik pomocniczy procesu produkcji

LeasingTeam Group - Warszawa, mazowieckie
• Kontrola parametrów produkcyjnych, • Ważenie surowców oraz obsługa wag, • Transport surowców, • Dozowanie surowców na linie produkcyjną, • Dbanie o porządek

Pracownik produkcji

LeasingTeam Group - Kozienice, mazowieckie  7 lokalizacji
Prace manulane tj. dokręcanie, odkręcanie tub, Dbanie o płynność pracy taśmy produkcyjnej, Dbanie o czystość i porządek miejsca pracy. Praca dorywcza,

Konsultant ds. Obsługi Klienta

LeasingTeam Sp. z o.o - Warszawa, mazowieckie
Jeśli jesteś osobą otwartą, komunikatywną i energiczną - ta praca jest DLA CIEBIE! Zakres obowiązków Konsultanta polega na obsłudze rozmów telefonicznych

Asystent/ka w Dziale Ksiegowości

• Zapisywanie faktur sprzedaży z systemu operacyjnego do systemu księgowego i kontrola poprawności księgowań, • Księgowanie faktur kosztowych, • Wprowadzanie

Pakowacz

LeasingTeam Group - Kozienice, mazowieckie  2 lokalizacje
Opis firmy Zakres obowiązków: Nakładanie składników do foremek, Obsługa urządzeń produkcyjnych, Dbanie o czystość i higienę pracy. Oczekiwania: Pełnoetatowa

Asystent/ka w Dziale Księgowości

Zapisywanie faktur sprzedaży z systemu operacyjnego do systemu księgowego i kontrola poprawności księgowań, Księgowanie faktur kosztowych, Wprowadzanie

Pracownik Obsługi Sklepu

Wykładanie towaru, przyjmowanie towaru. Praca w sklepie branży zabawkowej, Stawkę godzinową w wysokości 12 zł brutto, Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

Pracownik produkcji Michrów

LEASING TEAM - Grójec, mazowieckie
Opis oferty pracy: LeasingTeam Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku agencji zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi

Obsługa Contact Center

Opis firmy Zakres obowiązków: Obsługa połączeń wyłącznie przychodzących, Przyjmowanie i rozpatrywanie zgłoszeń Klientów drogą mailową, chat i sms,

Pakowacz

LeasingTeam Sp. z o. o. - Wrocław, dolnośląskie  1 lokalizacja
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb kolejnych rekrutacji przeprowadzanych przez Grupę LeasingTeam zgodnie z Ustawą z dn....

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.