oferty pracy 1 - 10 z 2 062

Pomocnik przy pakowaniu dokumentów

LeasingTeam Group - Żyrardów, mazowieckie
• Przygotowywanie dokumentów do pakowania, • Pakowanie dokumentów. • Stawkę 12 zł/h brutto, • Miłą i przyjazną atmosferę pracy, • Zatrudnienie w oparciu o

Pracownik produkcyjny

LeasingTeam Group_praca tymczasowa - Turek, wielkopolskie
Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało: Produkcja serów, Kontrola jakości wytwarzanych wyrobów. Od Kandydatów oczekujemy: Książeczki sanitarno

Pracownik działu skanowania

LeasingTeam Group - Warszawa, mazowieckie
• Przygotowywanie dokumentów do skanowania, • Skanowanie dokumentów, • Składanie dokumentów do pierwotnej postaci. • Stawka 12 zł/h brutto, • Miła i przyjazna

Pracownik produkcji - Pakowacz/ka

LeasingTeam Sp z o.o. - Gdańsk, pomorskie
Pełny etat, Część etatu
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową przez agencję zatrudnienia LeasingTeam Sp z o.o. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla...

Młodszy Specjalista ds. analitycznych i administracyjnych

• Przygotowywanie bieżących analiz i materiałów dotyczących działalności top management w języku angielskim; • Zarządzanie dokumentacją - przygotowanie,

Pracownik produkcji -montażysta

LeasingTeam Group_rekrutacja stała - Warszawa, mazowieckie
Zakres zadań: • montaż szaf reklamowych; • składanie kasetek; • klejenie naklejek; • gradowanie; • produktów w kartony zbiorcze; • paletyzacja. Wymagmy

Pracownik produkcji - Warszawa Okęcie

LeasingTeam Group_rekrutacja stała - Wierzbica, mazowieckie  1 lokalizacja

Pakowacz płyt DVD

LeasingTeam Group_rekrutacja stała - Piaseczno, mazowieckie
Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało: • Pakowanie płyt DVD do pudełek, • Dbanie o wysoki standard pakowania płyt, • Prace porządkowe w magazynie

Pracownik produkcji – praca od zaraz

LeasingTeam - Warszawa, mazowieckie  11 lokalizacji
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb kolejnych rekrutacji przeprowadzanych przez Grupę LeasingTeam zgodnie z Ustawą z dn....

Pracownik Obsługi Klienta w Salonie Sprzedaży

LeasingTeam Group_rekrutacja stała - Ruda Śląska, śląskie  2 lokalizacje
- Udzielanie informacji Klientom dot. rejestracji kart Operatora, - Udzielanie podstawowej wiedzy o ofercie Salonu, - Rejestracja kart Operatora, -

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.