oferty pracy 1 - 10 z 1 922

Pracownik produkcji

LeasingTeam Group - Lubiąż, dolnośląskie  29 lokalizacji
Opis firmy Zakres obowiązków: odbieranie z maszyny wyrobów gotowych, odpowiednia segregacja i montaż produktów gotowych, kontrola jakości wytwarzanego produktu

Praca przy pakowaniu kosmetyków

LeasingTeam Group - Piaseczno, mazowieckie
Opis firmy Zakres obowiązków: • Pakownie kosmetyków,• Oklejanie i segregowanie towaru,• Kontrola jakości,• Dbanie o porządek w magazynie. Oczekiwania: •

Pracownik Biurowy

LeasingTeam Group - Warszawa, mazowieckie  1 lokalizacja
Opis firmy Zakres obowiązków: • Obsługa skrzynek mailowych ze zleceniami od handlowców, • Administracja wiadomości mailowych. Oczekiwania: • Biegłości w

Suwnicowy

LeasingTeam Group - Chorzów, śląskie  1 lokalizacja
obsługa suwnicy, transport materiałów, dbanie o porządek na stanowisku pracy. zatrudnienie na umowę o pracę, pakiet benefitów, stabilne zatrudnienie.

Praca w magazynie! 14,50 zł/godz. brutto!

LeasingTeam - Wrocław, dolnośląskie
LeasingTeam Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku agencji zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi polskimi oraz

Praca przy przepakowywaniu kosmetyków

LeasingTeam - Warszawa, mazowieckie
Tymczasowa
Opis oferty pracy: Poszukiwane osoby do pracy przy przepakowywaniu kosmetyków. Miejsce pracy – Błonie. Zakres obowiązków: • skanowanie produktów, •

Praca przy pakowaniu kosmetyków w Piasecznie

LeasingTeam - Piaseczno, mazowieckie
Tymczasowa
Opis oferty pracy: Poszukiwane osoby do pracy na stanowisko konfekcjonera (pakowanie kosmetyków). Miejsce pracy – Piaseczno. Zakres obowiązków: • pakowanie

Pracownik Obsługi Klienta w Salonach Sprzedaży 14zł brutto/h

leasingteam - Kętrzyn, warmińsko-mazurskie
Opis oferty pracy: - Udzielanie informacji Klientom dot. rejestracji kart Operatora, - Udzielanie podstawowej wiedzy o ofercie Salonu, - Rejestracja kart

Asystent ds. Obsługi Klienta (języki obce)

LeasingTeam Group - Katowice, śląskie
• Obsługa przychodzących połączeń telefonicznych / e-maile od klientów w zakresie zagadnień technicznych związanych z: hardware, software i sieci; •

Pracownik biurowy

LEASINGTEAM - Warszawa, mazowieckie  3 lokalizacje
-dyspozycyjność do pracy w dniach 05.09-16.09 -sumienność -odpowiedzialność Na czas urlopu naszego pracownika poszukujemy osoby na zastępstwo -stawkę

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.