oferty pracy 1 - 10 z 698

Pracownik produkcji

LeasingTeam Group - Wołów, dolnośląskie  13 lokalizacji
Pracownik produkcji Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Wołów Opis stanowiska: Nr referencyjny oferty: 0012285 Do obowiązków pracownika będzie należała

Praca na produkcji Warszawa 13;00 brutto od zaraz

LeasingTeam - 2 oceny - Warszawa, mazowieckie
Opis oferty pracy: PRACOWNIK PRODUKCJI / MONTAŻU MIEJSCE PRACY: WARSZAWA-Włochy OFERUJEMY: •Umowę zlecenie; • Stawkę 13,00 brutto/h • Pracę w godz. 6-14

Asystent/ka Zarządu

LeasingTeam Sp. zo.o. - Warszawa, mazowieckie
Nr ref.: 0012218 Rodzaj pracy: Praca stała Zakres obowiązków: Monitorowanie i raportowanie realizacji uzgodnionych działań; Koordynowanie efektywnej

Pracownik biurowy

LeasingTeam - 2 oceny - Komorniki, wielkopolskie
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi...

Pracownik produkcji/ Pakowacz

LeasingTeam Sp. zo.o. - Brzeg Dolny, dolnośląskie
Obowiązki: Praca przy obsłudze procesu produkcyjnego. Oferujemy: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, Atrakcyjna stawka godzinowa: 13:70 -

Pracownik produkcyjny

LEASINGTEAM Sp. z o.o. - Legnica, dolnośląskie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie Zakres obowiązków: Prace montażowe, kontrola jakości wytwarzanych

Koordynator ds. Testów Wydajnościowych

Nr ref.: 005011 Rodzaj pracy: Kontrakt Zakres obowiązków: Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie oraz wdrożenie procesu testów

LeasingTeam - 2 oceny - Śrem, wielkopolskie  5 lokalizacji
Pracownik produkcji. Nie wymagamy doświadczenia. Praca w miejscowości Psarskie. - montaż elementów elektronicznych, - wypełnianie dokumnetacji produkcyjnej. -

Katarzyna Skrodzka - Buk, wielkopolskie

Major Incident Manager

Nr ref.: 004952 Rodzaj pracy: Kontrakt Zakres obowiązków: Zarządzanie incydentami krytycznymi i szybkie rozwiązywanie problemów; Tworzenie i utrzymanie

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.