oferty pracy: Kurier - Warszawa, mazowieckie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 144

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Inpost S.A. - Warszawa, mazowieckie
Opis stanowiska: Monitorowanie statusów przesyłek Telefoniczne lub korespondencyjne informowanie klientów o realizowanych przez firmę usługach, statusach

Kurier

DPD Polska Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
Jeśli: posiadasz samochód osobowy lub Pick-up prowadzisz własną działalność gospodarczą lub jesteś gotowy do jej założenia jesteś osobą dyspozycyjną,

Kierowca kurier InPost

Urząd Pracy m.st. Warszawy - Warszawa, mazowieckie
Część etatu, Kontrakt
Wykształcenie średnie; prawo jazdy kat. B; doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego. Zakres obowiązków: dostarczanie paczek do paczkomatów; wydawanie

Kurier k/m

Stała
Wymagania: wykształcenie podstawowe; prawo jazdy kat. B; doświadczenie zawodowe: pól roku na podobnym stanowisku; umiejętności: należyte zabezpieczenie

kierowca/kurier k/m

Kontrakt
Wymagania: wykształcenie zawodowe; doświadczenie zawodowe: 2 lata; prawo jazdy kat. B; znajomość języka polskiego. Ogólny zakres obowiązków: dostarczanie

Kurier

IDEAL WORK GERMANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZI... - Warszawa, mazowieckie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Koszykowa 54, 00-675 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: Odpowiedzialność za powierzone

Stażysta/-ka Działu Operacyjnego

General Logistics Systems - Warszawa, mazowieckie
Rzut oka na pracę Kuriera – jeden dzień spędzony z kurierem, także w trasie, praca podczas porannego procesu, skanowanie paczek na hali, wyjazd w trasę z...

Warszawa, mazowieckie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: jw. Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Kurier samochodowy, motocyklowy/skuterowy, rowerowy

AGAP Sp. z o. o. - Warszawa, mazowieckie
Kurier samochodowy, motocyklowy/skuterowy, rowerowy – praca na terenie. Firma kurierska AGAP Sp....

Kurier

Wykształcenie: min. średnie, znajomość topografii miasta, prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie zawodowe, obowiązki: dostarczanie przesyłek

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Kurier - Warszawa, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.