oferty pracy: Kucharz - wielkopolskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 270

Kucharz

IKEA - Poznań, wielkopolskie
Nazwa Kucharz Lokalizacja Poznań Kraj Polska Dział Restauracja (IKEA Food) Pełny etat - Niepełny etat Niepełny etat Rodzaj pracy Stała Image Treść ogłoszenia

Poszukujemy kucharza - Poznań wysokie wynagrodzenie

CJ Konik - Poznań, wielkopolskie
Wykształcenie i doświadczenie w pracy jako kucharz. Opis oferty pracy:....

Kucharz - Pomoc Kuchenna

Eureka Group - Poznań, wielkopolskie
Gotuj z Mistrzem Kulinarnym restauracji Lemon Obowiązki: Obsługa ruchu restauracyjnego w biurowcu, Przygotowywanie i wydawanie posiłków zgodnie z panującymi

Kucharz

Baranowo, wielkopolskie  5 lokalizacji
Kucharza , pomoc kuchenną , kelnera Baranowo przyjmę 501-292...

Kucharz/pomoc kuchenna

PHU ANTYKI PIOTR PRYCZEK - Jarocin, wielkopolskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Śródmiejska 25, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie Zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków Rodzaj

pomoc kuchenna, pizzerman oraz kucharz

Poznań, wielkopolskie
Pizzeria-Restauracja zatrudni pomoc kuchenną, pizzermana oraz kucharza, 61/840-11

Kucharz

LeasingTeam Group_praca tymczasowa - Gądki, wielkopolskie
Zadania: -Przygotowywanie potraw, -Pilnowanie terminu ważności produktów, -Zapewnienie właściwej ilości potraw do wydawania, -Dbanie o czystość miejsca

Kucharz

LEASINGTEAM - Gądki, wielkopolskie  1 lokalizacja
Opis: Zadania: -Przygotowywanie potraw, -Pilnowanie terminu ważności produktów, -Zapewnienie właściwej ilości potraw do wydawania, -Dbanie o czystość miejsca

Kucharz, pomoc kuchenna, kelner

Baranowo, wielkopolskie

Kucharz

QLT Restaurant & Bar Sp. zo.o. - Poznań, wielkopolskie
KUCHARZ/KUCHARKA - POZNAŃ-POSNANIA Restauracja-browar BIERHALLE Jeżeli Twoją pasją jest gotowanie to zapraszamy do współpracy. Oferujemy szczegółowe wdrożenie

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Kucharz - wielkopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.