oferty pracy: Kucharz - wielkopolskie

Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 259

KUCHARZ

Orbis - Poznań, wielkopolskie
UMIEJĘTNOŚCI I OSOBOWOŚĆ Czujesz się kimś wyjątkowym Dzielisz naszą pasję gościnności Nie ustajesz w swoim rozwoju Masz odwagę pójść dalej Czujesz w sobie

Kucharz/Kucharka

Sodexo - 6 162 ocen - Poznań, wielkopolskie
• Przygotowywanie potraw zgodnie z recepturą i standardami firmy Sodexo • Nadzór nad jakością produkcji • Kontrolę przestrzegania zasad higieny Wymagania •

Kucharz

Skorzęcin, wielkopolskie  12 lokalizacji
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Skorzęcin, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie Zakres obowiązków: przygotowywanie pizzy, przygotowywanie potraw

Restauracja Milano ztrudni szefa kuchni, kucharzy 601 700 67...

Poznań, wielkopolskie
Restauracja Milano ztrudni szefa kuchni, kucharzy 601 700...

Poszukujemy kucharza - Poznań wysokie wynagrodzenie

CJ Konik - Poznań, wielkopolskie
Wykształcenie i doświadczenie w pracy jako kucharz. Opis oferty pracy:....

poszukujemy pracowników do gastronomi

EurekaGastro - Poznań, wielkopolskie
Opis oferty pracy: Szukamy do pracy kucharzy baristów oferujemy dobre warunki pracy i płacy ( 9-11zł w zależności od kwalifikacji) praca w dobrze

Kucharz małej gastronomii

Klient Gratka.pl - Poznań, wielkopolskie
Mały punkt gastronomiczny zatrudni na pełen etat kucharza/kucharkę. Obowiązki: przygotowywanie obiadów, wypiek pizzy, pierogów, przygotowywanie sałatek,

Kucharz

MJM Group - Piła, wielkopolskie
Opis stanowiska: Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonymi procedurami i zasadami Dbałość o jakość przyrządzanych potraw oraz ich estetykę podania

Kucharz-Commis

Sheraton Poznan Hotel - Poznań, wielkopolskie
Obecnie do naszego zespołu Sheraton Poznań Hotel poszukujemy osoby na stanowisko: Kucharz-Commis Oczekiwania wobec kandydatów: wykształcenie kierunkowe

Kucharz - Pomoc Kuchenna

Eureka Group - Poznań, wielkopolskie
Gotuj z Mistrzem Kulinarnym restauracji Lemon Obowiązki: Obsługa ruchu restauracyjnego w biurowcu, Przygotowywanie i wydawanie posiłków zgodnie z panującymi

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Kucharz - wielkopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy