oferty pracy: Kucharz - Warszawa, mazowieckie

Stanowisko
Firma
Lokalizacja
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 669

Kucharz/ka

Urząd Pracy m.st. Warszawy - Warszawa, mazowieckie
Część etatu, Kontrakt
Wykształcenie zasadnicze zawodowe/średnie- gastronomia/hotelarstwo; 2 lata doświadczenia zawodowego. Zakres obowiązków: przygotowywanie linii produkcyjnej.

SZEF ZMIANY W KUCHNI

Orbis - Warszawa, mazowieckie
Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w Kuchni na stanowisku Zastępcy Szefa Zmiany lub 3 lata na stanowisku Kucharz. UMIEJĘTNOŚCI I OSOBOWOŚĆ....

Kucharz

Gospoda pod Młynem - Warszawa, mazowieckie
Stała
W związku z rozwojem restauracja Gospoda pod Młynem poszukuje osób na stanowisko KUCHARZ Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za: przygotowywanie potraw

KUCHARZ

UMIEJĘTNOSCI I OSOBOWOŚĆ Czujesz się kimś wyjątkowym Dzielisz naszą pasję gościnności Nie ustajesz w swoim rozwoju Masz odwagę pójść dalej Czujesz w sobie

Kucharz

Warszawa, mazowieckie  4 lokalizacje
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: j.w. Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Kucharz

InterContinental Hotels Group - Warszawa, mazowieckie
Kucharz w restauracji pracowniczej (nr ref. Warszawa jest nowoczesnym, pięciogwiazdkowym hotelem wchodzącym w skład InterContinental Hotels Group, największej...

Kucharz

Trzecia Waza - Warszawa, mazowieckie
Tymczasowa
Restauracja zatrudni kobietę lub mężczyznę na stanowisku: Kucharz. Wymagane doświadczenie. Umowa zlecenia. Więcej informacji na spotkaniu z kandydatami

Kucharz

IPOMELO Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
Stała
Restauracja w związku z rozwojem poszukuje kucharza (grill). Poszukujemy osoby z minimum 2 letnim doświadczeniem. Pracujemy tylko na najlepszych produktach

Kucharz (szef kuchni)

DEDEK-Hotele i Restauracje Sp. z o.o. - Warszawa, mazowieckie
Opis oferty pracy: Od 1998 roku prowadzimy dwa klimatyczne obiekty hotelarskie w Warszawie, cenione zarówno przez segment korporacyjny jak i turystów

kucharz

MJM Group - Piastów, mazowieckie
Opis stanowiska: • Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonymi procedurami i zasadami • Dbałość o jakość przyrządzanych potraw oraz ich estetykę podania •

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Kucharz - Warszawa, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy