oferty pracy: Kucharz - Warszawa, mazowieckie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 356

Kucharz/ka

JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 3964 - Warszawa, mazowieckie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Filtrowa 2/4/budynek 1, 00-611 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: jw. Rodzaj umowy:

Kucharz

Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia - Warszawa, mazowieckie
Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku KUCHARZA. Do zadań kucharza należeć będzie: odpowiedzialność za przygotowywanie potraw i dań,

Kucharz/ka

Urząd Pracy m.st. Warszawy - Warszawa, mazowieckie
Wykształcenie zasadnicze zawodowe gastronomiczne; umiejętność pracy w zespole; mile widziane doświadczenie zawodowe. Zakres obowiązków: przyrządzanie posiłków

Kucharz

Orbis - Warszawa, mazowieckie
OSOBOWOŚĆ Jeśli: Czujesz się kimś wyjątkowym Dzielisz naszą pasję gościnności Nie ustajesz w swoim rozwoju Masz odwagę pójść dalej Czujesz w sobie ducha

Cook/Kucharz

Hilton Hotels & Resorts - Warszawa, mazowieckie
Work Locations : Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre Grzybowska 63 Warsaw 00-844 Nasi Pracownicy są sercem Hiltona. Jako doświadczeni

Kucharz / Pomoc / Kelner / Obsługa Baru

wegemama - Warszawa, mazowieckie
Z doświadczeniem w pracy w gastronomii, najlepiej w gotowaniu i promowaniu kuchni wegańskiej lub wegetariańskiej (wśród kucharzy mile widziana znajomość kuchni...

kucharz

MJM Group - Piastów, mazowieckie
Opis stanowiska: • Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonymi procedurami i zasadami • Dbałość o jakość przyrządzanych potraw oraz ich estetykę podania •

POMOC KUCHNI

RESTAURACJA KACPEREK - Warszawa, mazowieckie
Zatrudnię KUCHARKI i POMOCE KUCHNI z doświadczeniem (22) 811 18...

Kucharz

BISTRO TROJKA S.C. - Warszawa, mazowieckie
Restauracja Bistro Trojka zatrudni KUCHARZA. Osobiste zgłoszenia należy kierować do Restauracji Bistro Trojka w PKiN Plac Defilad 1 w godz. 11.00 - 16.00, tel

Kucharz m/k

Wykształcenie: min. zawodowe, kierunek/specjalność: gastronomia lub pokrewne, umiejętności: znajomość zasad i procedur żywienia oraz norm standardów HCCP, co

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Kucharz - Warszawa, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.