oferty pracy: Kucharz - Warszawa, mazowieckie

Stanowisko
Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 394

Kucharz

URZĄD PRACY M.ST. WARSZAWY - Warszawa, mazowieckie
Kucharz Szczegóły oferty nr: StPr/15/3042 z dnia: 2015-03-17 Dane dotyczące oferty Stawka: 16,70 Staż: 2 lata Zmianowość: jedna zmiana Rodzaj zat.: Umowa

Kucharz K/M

Kucharz K/M Szczegóły oferty nr: StPr/15/3506 z dnia: 2015-03-26 Dane dotyczące oferty Stawka: 1750,00 Staż: 2 lata Zmianowość: dwie zmiany Rodzaj zat.:

Kucharza zatrudnię

Restauracja Piecuszek - Warszawa, mazowieckie
Doświadczenie przynajmniej dwu letnie na stanowisku kucharz. Restauracja na Ursynowie poszukuje kucharza....

Samodzielny kucharz

CZYLI BISTRO GRZEGORZ PIOTROWSKI - Warszawa, mazowieckie
Zakres obowiązków...

Kucharz

Eurest Poland - Warszawa, mazowieckie
Eurest Poland będąc częścią międzynarodowej korporacji Compass Group, jest wiodącym dostawcą usług cateringowych w Polsce.Obecnie poszukujemy do naszej

Kucharz North Fish - Warszawa

North Food Polska - Warszawa, mazowieckie
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za przygotowywanie oraz jakość potraw w restauracji. Wymagamy tylko: * zapału do pracy, *

Cook / Kucharz

Hilton Worldwide 2 221 ocen - Warszawa, mazowieckie
Cook / Kucharz ( Job Number: HOT01DBG ) Work Locations : Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre Grzybowska 63 Warsaw 00-844 A Cook with Hilton

Chef de Partie

Jobfinder - Warszawa, mazowieckie
Pracę w prestiżowym środowisku kucharzy,. Zarządzanie i szkolenie nowych pomocników i kucharzy,. Chef de Partie....

kelnerki, kelnerów, kucharzy,kucharki, pomoce kuchenne

- Warszawa, mazowieckie
OŚRODEK w Sarbinowie zatrudni: kelnerki, kelnerów, kucharzy,kucharki, pomoce kuchenne. Od kwietnia do października 691510875

Samodzielny kucharz Szczegóły oferty nr: StPr/15/2651 z dnia: 2015-03-09 Dane dotyczące oferty Stawka: 12,00 - 15,00 Zmianowość: nie dotyczy Rodzaj zat.:

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Kucharz - Warszawa, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy