oferty pracy: Kucharz - Katowice, śląskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 155

kucharz, kucharka, kelner, sprzątaczka

- Katowice, śląskie
ZATRUDNIĘ: kucharza, kucharkę (na stałe) oraz kelnera, sprzątaczkę. Kelnerzy- praca na stałe i dorywczo w weekendy. Katowice- Piotrowice 601-488

Kucharz / Kucharka

Restauracja Stylowa - Katowice, śląskie
Zadania: samodzielne przygotowywanie potraw lub pomoc kucharzowi - w zależności od doświadczenia. Wymagania: mile widziane doświadczenie i/lub wykształcenie

kucharz

- Katowice, śląskie  5 lokalizacji
Doświadczonego kucharza z ok. Katowic, na dobrych warunkach 604-073...

Kucharz

Soul City Restauracja - Katowice, śląskie
Zatrudnimy doświadczonego kucharza. Tel.601485991 po 12...

kucharz, pomoc kuchenna, kelnerka, telefonistka

kucharza, pomoc kuchenną, osobę do obierania warzyw, kelnerkę, telefonistkę- zatrudnię Katowice 501-018

Kucharz / Pomoc kuchenna

F.H.U. Amko - Katowice, śląskie
Poszukujemy kucharza do klubu, który sprawnie i estetycznie przygotuje przekąski, zimne płyty, finger foody. Od czasu dl czasu także coś większego na imprezy

Kucharz

Hotel Marysin Dwór - Katowice, śląskie
Osoba odpowiedzialna za: wysokiej jakości przygotowywanych potraw przestrzegania receptur oraz standardu jakości przestrzegania zasad HACCP przy produkcji

kucharz

la cantina - Katowice, śląskie  1 lokalizacja
Opis oferty pracy: Restauracja La Cantina w Katowicach poszukuje kucharza z doświadczeniem. Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres lacantina@op

KUCHARZ

Catering Service Sp. j. - Chorzów, śląskie
Poszukujemy kucharza z doświadczeniem, najlepiej z większym, chociaż tym mniej doświadczonym również dajemy szansę ;) Oferujemy pracę w młodym zespole i w

Kucharz

PPH "ROJBER" Sp. J. Tomasz Rojek - Mysłowice, śląskie
Kontrakt
Kucharz., wymagane doświadczenie min. 2 lata, ks. WARUNKI PRACY I PŁACY....

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Kucharz - Katowice, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy