oferty pracy: Kucharz - Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 40
Dodaj swoje CV i aplikuj łatwo z każdego urządzenia.

Kucharz/Kucharka

Artis Express Sp. z o.o. - Radziejowice, mazowieckie
Artis Loft Hotel w Radziejowicach poszukuje osoby na stanowisko kucharz/kucharka. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialny/-a za: zapewnienie

Kucharz - catering

P.H.U "RODART", RAFAMAR s.c. Rafał Rodek - Pruszków, mazowieckie
Zakres obowiązków...

Szef Kuchni/Kucharz

Artis Loft Hotel - Radziejowice, mazowieckie
Opis oferty pracy: Artis Loft Hotel w Radziejowicach poszukuje osoby na stanowisko Szef Kuchni/Kucharz. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie

Kucharz/ka

Eurest Poland Sp. z o.o. - Kanie, mazowieckie

Kucharz/ka

Urząd Pracy m.st. Warszawy - Kanie, mazowieckie
Szczegóły oferty nr: StPr/15/4012 z dnia 2015-04-08 Dane dotyczące oferty Stawka: 1840,00 Zmianowość: nie dotyczy Rodzaj zat.: Umowa zlecenie Dane dotyczące

kasjer, pracownik obsługi, kucharz

Restauracja KFC Baranów - Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
Już wkrótce otwieramy dwie nowe restauracje KFC BARANÓW (przy trasie A2, MOP Baranów, obok stacji Orlen). Już dziś zapraszamy do współpracy: pracowników

Kucharz

Ucieranie Treści - Pruszków, mazowieckie
Poszukujemy doświadczonych osób do pracy na stanowisku kucharza w restauracji specjalizującej się w polskiej kuchni okresu 20-lecia międzywojennego

Kucharz

Hotel Splendor - Stare Babice, mazowieckie
Poszukiwana jest osoba z doświadzceniem i pasją na stanowisko kucharz do Hotelu w Starych Babicach....

kucharz, pracownik obsługi klienta, kasjer

Restauracja KFC Radziejowice - Radziejowice, mazowieckie
Opis oferty pracy: zapraszamy do współpracy: pracowników kuchni pracowników obsługi klienta. pracowników serwisu Oczekujemy: Pracowitości Chęci nauki i

kucharz na weekendy

Gościniec Kołomyja s.c. - Raszyn, mazowieckie
Gościniec Kołomyja zatrudni doświadczonego kucharza na weekendy do pracy w kuchni oraz na grillu. dośiwadczenie w gastronimi min, 3-5

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Kucharz - Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy