oferty pracy: Kucharz - Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Firma
Lokalizacja
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 125

Kucharz Nadarzyn – CPS Catering

CPS Catering Sp. z o.o. Sp. k. - Nadarzyn, mazowieckie
CPS działa na rynku usług gastronomicznych od blisko 10 lat. Swoją pasję dla zdrowej żywności i dobrej kuchni realizujemy codziennie serwując posiłki w

kucharz

MJM Group - Piastów, mazowieckie
Opis stanowiska: • Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonymi procedurami i zasadami • Dbałość o jakość przyrządzanych potraw oraz ich estetykę podania •

Kucharz

Hotel Afrodyta**** Business& Spa - Radziejowice, mazowieckie
Business & Spa w Radziejowicach poszukuje pracownika na stanowisko kucharz. CV ze zdjęciem należy przesyłać na adres mailowy joanna@afrodytaspa.pl....

Kucharz

Lipków, mazowieckie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Lipków, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: gotowanie posiłków, przestrzeganie ustalonego

Kucharz/ -ka

Bramki, mazowieckie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Bramki, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków Rodzaj umowy: Umowa o

Kucharz wydawkowy

Resturacja polska - Pruszków, mazowieckie
Opis oferty pracy: Restauracja polska w okolicach Janek koło Warszawy zatrudni osobę na stanowisko: kucharz wydawkowy . Prosimy o wysłanie CV na kuchnia.polska

Kucharz produkcyjny

Opis oferty pracy: Restauracja polska w okolicach Janek koło warszawy zatrudni osobę na stanowisko : kucharz produkcyjny. Prosimy o wysłanie CV na kuchnia

Kucharz - Raszyn

DOROTA BOUMARTE DUKELA - Raszyn, mazowieckie  1 lokalizacja
Część etatu
Wykształcenie nie ma znaczenia, minimum 2 lata stażu pracy jako kucharz kuchni marokańskiej, umiejętność przyrządzania. WARUNKI PRACY I PŁACY....

Kucharz

Gościniec Oycowizna - Lesznowola, mazowieckie
Opis oferty pracy: Gościniec Oycowizna w Lesznowoli koło Magdalenki zatrudni kucharza z doświadczeniem. Prosimy o wysłanie CV na kontakt@oycowizna

Gościniec Oycowizna w Lesznowoli koło Magdalenki zatrudni osobę na stanowisko: kucharz produkcyjny . Prosimy o wysłanie CV na kontakt@oycowizna

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Kucharz - Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy