oferty pracy: Kucharz - Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 14

kucharz

MJM Group - Piastów, mazowieckie
Opis stanowiska: • Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonymi procedurami i zasadami • Dbałość o jakość przyrządzanych potraw oraz ich estetykę podania •

Kucharz

Janczewice, mazowieckie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Janczewice, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków w restauracji z kuchnią

Kucharka 43

JACEK ADACH PIZZERIA "TROPKA" - Żyrardów, mazowieckie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Jana Skrowaczewskiego 6, 96-300 Żyrardów, powiat: żyrardowski, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: gotowanie,

Kucharz/kucharka

BAR KOLOROWA ANTONI ZARZECKI - Michałowice, mazowieckie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Kolorowa 1, 05-816 Michałowice, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: jw. Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Urząd Pracy m.st. Warszawy - Michałowice, mazowieckie
Wykształcenie: zawodowe, kierunek: gastronomia, doświadczenie zawodowe w gastronomii, obowiązki: gotowanie zup, wykonywanie pierogów i surówek , podanie dania

Kucharz

BACCARA - Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
Zatrudnimy Pracowników Miejsce pracy: Jawczyce ul. Piwna 3, 05-850 Ożarów Mazowiecki Baccara Sp.zo.o. W związku z rozwojem produkcji w dziale dań gotowych

Kucharz - kuchnia gorąca

Baccara - Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Kucharz/kucharka - Brwinów

Dom Pomocy Społecznej Katolickiego Stowarzyszenia... - Brwinów, mazowieckie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Wiosenna 21, 05-840 Brwinów, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: Sporządzanie całodziennych posiłków

KUCHARZ, KELNER

Restauracja Pod Ślimakiem - Nadarzyn, mazowieckie
W związku z rozwojem, Restauracja Pod Ślimakiem, mieszcząca się w Kajetanach gm. Nadarzyn, zatrudni osoby na stanowiska: - KUCHARZ - KELNER / KELNERKA.

Kucharz

Selforce Sp. z o.o. - Rusiec, mazowieckie
Kucharka do restauracji hotelowej Miejsce Pracy: Rusiec koło Nadarzyna Zatrudnimy Panią z doświadczeniem i dobrym smakiem do kuchni hotelowej. Do...

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Kucharz - Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.