oferty pracy: Krawcowa - Warszawa, mazowieckie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 71

Krawcowa

OTCF S.A. - Warszawa, mazowieckie
Firma OTCF S.A. - właściciel marek 4F, Outhorn, 4Faces - jest dynamicznie rozwijającym się producentem i dystrybutorem wysokiej klasy odzieży sportowej. Nasz...

Krawcowa

URZĄD PRACY M.ST. WARSZAWY - Warszawa, mazowieckie
Krawcowa Szczegóły oferty nr: StPr/15/6160 z dnia: 2015-05-21 Dane dotyczące oferty Stawka: 1750,00 Staż: 2 lata Zmianowość: jedna zmiana Rodzaj zat.:

Krawcowa

4F - Warszawa, mazowieckie
KRAWCOWA Miejsce pracy: Kraków, Warszawa Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:  szycie odzieży w różnych rozmiarach  naprawę uszkodzonej

Krawiec/Krawcowa

Urząd Pracy m.st. Warszawy - Warszawa, mazowieckie
Szczegóły oferty nr: StPr/15/5752 z dnia 2015-05-13 Dane dotyczące oferty Stawka: 2500,00 - 3000,00 Zmianowość: jedna zmiana Rodzaj zat.: Umowa o pracę na

Krawcowa

B&D Dorota Suchobiecka - Warszawa, mazowieckie
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Marszałkowska 53/32, 00-676 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: jw. Rodzaj umowy: Umowa

Krawcowa/Krawiec

Szczegóły oferty nr: StPr/15/5345 z dnia 2015-05-06 Dane dotyczące oferty Stawka: 2775,00 Staż: 5 lat Zmianowość: dwie zmiany Rodzaj zat.: Umowa o pracę na

zatrudnię krawcową

Jarry-1 - Pruszków, mazowieckie
Zatrudnię krawcową do pracy w Pruszkowie, tel. 501-455-880. Opis oferty pracy:....

Krawcowa, krojczy

COPIA - Warszawa, mazowieckie
Poszukujemy krojczego-krojczą, krawca-krawcową do szycia strojów teatralnych i filowych.Tel. 501 274

Krawcowa

M&M Chmielus - Warszawa, mazowieckie
Zatrudnimy krawcową do pracowni szycia na miarę. Wymagane doświadczenie w szyciu na maszynach przemysłowych....

Krawiec/krawcowa. Praca od zaraz Tychy

Work&People Sp. z o.o. - Wola, mazowieckie
Opis firmy: Obowiązki: Praca przy produkcji poszyc samochodowych Brakowanie produkcji oraz kontrola jakości. Wymagania: * umiejętność SZYCIA * wykształcenie

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Krawcowa - Warszawa, mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy