oferty pracy: Kraj - pomorskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 37
Dodaj swoje CV i aplikuj na niemal 30 tys stanowisk z każdego urządzenia.

MONTER SUCHEJ ZABUDOWY

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku - Gdańsk, pomorskie
Nazwa oferty: MONTER SUCHEJ ZABUDOWY Kraj: Holandia Miejsce pracy: Różne lokalizacje na terenie Holandii. Opis pracodawcy: Pracodawca, Haldu Groep Adres:

Specjalista ds. Opisu Procesów (Młodszy), Gdańsk

Trust Consulting HR - Gdańsk, pomorskie
Cały kraj (praca mobilna po wszystkich województwach). Opis oferty pracy:....

Specjalista/Specjalistka ds. Administracyjnych

Strabag 29 ocen - Gdynia, pomorskie
stanowisko: Specjalista/Specjalistka ds. Administracyjnych symbol identyfikacyjny: PL-2015-013604 grupa zawodowa: ekonomiści jednostka organizacyjna/pion

MALARZ PRZEMYSŁOWY / PRACOWNIK BUDOWLANY

Nazwa oferty: MALARZ PRZEMYSŁOWY / PRACOWNIK BUDOWLANY Kraj: Finlandia Miejsce pracy: Finlandia Opis pracodawcy: Agencja pracy tymczasowej RTK-

Redaktor

bikeworld.pl - Gdynia, pomorskie
Zakres obowiązków: pisanie w języku polskim wysokiej jakości artykułów Oferujemy: z dobycie doświadczenia w jednym z najprężniej rozwijających się portali

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO / SORTOWACZ / PAKOWACZ

Nazwa oferty: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO / SORTOWACZ / PAKOWACZ Kraj: Niemcy Miejsce pracy: 89150 Laichingen, Baden-Württemberg, Deutschland Opis pracodawcy:

KIEROWNIK DS. MARKETINGU I SPRZEDAŻY Z J. NIEMIECKIM (FACEBO...

Nazwa oferty: KIEROWNIK DS. MARKETINGU I SPRZEDAŻY Z J. NIEMIECKIM (FACEBOOK) Kraj: Hiszpania Miejsce pracy: Barcelona, Hiszpania Opis pracodawcy: Nazwa:

BETONIARZ/ ZBROJARZ / CIEŚLA SZALUNKOWY

Nazwa oferty: BETONIARZ/ ZBROJARZ / CIEŚLA SZALUNKOWY Kraj: Norwegia Miejsce pracy: Åndalsnes, Norwegia Opis pracodawcy: Agecja posrednictwa pracy, Sunndal

STOLARZ BUDOWLANY

Nazwa oferty: STOLARZ BUDOWLANY Kraj: Holandia Miejsce pracy: Różne lokalizacje na terenie Holandii. Opis pracodawcy: Pracodawca, Haldu Groep Adres:

Przedstawiciel Handlowy - rynki UE /Rosja/Skandynawia

Impuls - Gdańsk, pomorskie
Kraje do wyboru ( jeden handlowiec, jeden kraj ):. Dla naszego klienta wiodącego producenta stolarki okiennej i drzwiowej z PCV , ALUMINIUM i DREWNA z siedzibą...

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.