oferty pracy: Kosmetyczka - Sosnowiec, śląskie

Firma
Lokalizacja
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 49

Konsultant-Kosmetyczka

Douglas - Katowice, śląskie
Zakres zadań: Wykonywanie zabiegów kosmetycznych Profesjonalna obsługa klientów zgodna ze standardami firmy Kreatywne i zaangażowane uczestnictwo w

Kosmetolog/ Kosmetyczka

F.H.U. Edimax - Sosnowiec, śląskie
Gabinet Fototerapii poszukuje KOSMETYCZKI do salonu w Sosnowcu. Zakres obowiązków na tym stanowisku to m.in.: wykonywanie zabiegów z oferty salonu, obsługa

Kosmetyczka

Millalou Studio kosmetyczne - Katowice, śląskie
Zatrudnię od czerwca 2016 roku kosmetyczkę lub stylistkę paznokci. Mile widziane: doświadczenie, chęć zdobywania nowych umiejętności, uczciwość. CV oraz

Kosmetyczka

Centrum |Kosmetyki Profesjonalnej OKAGAMI - Katowice, śląskie
Centrum Kosmetyki Profesjonalnej OKAGAMI zatrudni K O S M E T Y C Z K Ę Adres do przesyłania CV : okagami@okagami

Kosmetyczka

Eos Izabela Nowicka - Katowice, śląskie
Ze względu na rozszerzenie oferty salonu studio urody w Katowicach poszukuje kosmetyczki. Mile widziane umiejętności: stylizacja paznokci techniką żelową,

kosmetyczka

Klient Gratka.pl - Katowice, śląskie
Kosmetyczka od zaraz. Wszystkie informacje związane z pracą i jej warunkami pod telefonem 793-753-719 Praca w nowym salonie kosmetyczno-fryzjerskim w Katowicach...

stylistka paznokci-kosmetyczka

salon fryzjersko kosmetyczny - Katowice, śląskie
Zatrudnię w Katowicach -Piotrowicach kosmetyczkę- stylistkę paznokci. Umowa o pracę, bdb zarobki. Katowice- Piotrowice 664-497

Kosmetyczka-stylistka paznokci

salon fryzjersko kosmetyczny Manuela - Katowice, śląskie

KOSMETYCZKA

Mikołów, śląskie  3 lokalizacje
kosmetyczkę od zaraz. Mikołów. Tel. 508-20-46...

kosmetyczka

GOTSZLING DAMIAN SALON FRYZJERSKO - KOSMETYCZNY GA... - Ruda Śląska, śląskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Solidarności 9/1, 41-706 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie Zakres obowiązków: kosmetyka twarzy, pedicure

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Kosmetyczka - Sosnowiec, śląskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy