oferty pracy: Kosmetyczka - Łódź, łódzkie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 8 z 11

Kosmetyczka

Zgierz, łódzkie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Zgierz, powiat: zgierski, woj: łódzkie Zakres obowiązków: - zabiegi związane z pielęgnacją twarzy i ciała, - henna,

kosmetyczka

RYBICKA IRINA - Łódź, łódzkie  1 lokalizacja
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Rybna 15, 91-055 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zakres obowiązków: Manicure, pedicure. Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Praca SUPER ZAROBKI - za granicą

Euro-Kontakt - Łódź, łódzkie
Opis oferty pracy: Agencja pracy Eurokontakt poszukuje również bez znajomości j. obcego chętnych osób do pracy za granicą (Francja, Niemcy, Holandia, Anglia)

Kosmetyczka

Centrum Zdrowia iUrody Magdaleba Sobińska Niewiado... - Zgierz, łódzkie
Zatrudnię kosmetyczkę. Wymagania manicure klasyczny, hybryda, żele, zdobienia oraz zabiegi podstawowe -

Stylistka paznokci i rzęs

Łódź, łódzkie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zakres obowiązków: Oferta dla osób do 30 roku życia. Obsługa klienta, przedłużanie

kosmetyczka manicurzystka

Praca od zaraz manicurzystka - Masz doświadczenie w stylizacji paznokci - Jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracę z ludźmi - Jesteś osobą dyspozycyjną i

Kosmetyczka

SPHAERA Sp. z o.o. - łódzkie
Zakres obowiązków: Pielęgnacja twarzy, manicure, pedicure,depilacja woskiem przedłużanie rzęs, henna brwi. Praca w przedziale czasowym 9-19 Wymagania: -

Kosmetyczka - FP

łódzkie
Kosmetyczka - konieczne Sposób aplikowania:. Wykonywanie zabiegów w zakresie pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni i stóp Wymagania:....

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Pominęliśmy 3 oferty bardzo podobne do tych, które już zostały wyświetlone. Aby zobaczyć dodatkowe wyniki, możesz powtórzyć wyszukiwanie z uwzględnieniem pominiętych ofert.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Kosmetyczka - Łódź, łódzkie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.