oferty pracy: Kosmetyczka

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 295

Kosmetyczka

- Opole Lubelskie, lubelskie - 31 lokalizacji
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Opole Lubelskie, powiat: opolski, woj: lubelskie Zakres obowiązków: wykonywanie zabiegow kosmetycznych Rodzaj umowy: Nie

Kosmetyczka

OKW Zew Morza Jastrzębia Góra - Władysławowo, pomorskie
Opis oferty pracy: Poszukujemy kosmetyczki do SPA z doświadczeniem w manicure i pedicure. Praca jako dodatkowa np. 1 lub 2 razy w

Kosmetyczka

Urząd Pracy m.st. Warszawy - Warszawa, mazowieckie
Kontrakt
Wykształcenie średnie zawodowe-kosmetyczka, 3 lata doświadczenia w zawodzie (stylizacja paznokci). Zabiegi na ręcę, stopy, manicure, pedicure. Wynagrodzenie

Kosmetyczka

Salon Piekności La Visage - Tarnowskie Góry, śląskie
Obowiązki: Wymagania: wykształcenie kierunkowe doświadczenie na stanowisku minimum 1 rok (kwalifikacje i kursy z dyplomem jako dodatkowy atut) umiejętność

Kosmetyczka

O.K.W. Zew Morza s.c. - Jastrzębia Góra, pomorskie
Kosmetyczka z umiejętnością robienia manicure, pedicure. Praca jako dodatkowa np....

Konsultant-Kosmetyczka

Douglas - Bielsko-Biała, śląskie - 2 lokalizacje
Zakres zadań: Wykonywanie zabiegów kosmetycznych Profesjonalna obsługa klientów zgodna ze standardami firmy Kreatywne i zaangażowane uczestnictwo w

Kosmetyczka (j. angielski)

URZĄD PRACY M.ST. WARSZAWY - Warszawa, mazowieckie
Pełny etat,  Kontrakt,  Stała
Kosmetyczka (j. angielski) Szczegóły oferty nr: StPr/15/6016 z dnia: 2015-05-19 Dane dotyczące oferty Stawka: 2500,00 Zmianowość: nie dotyczy Rodzaj zat.:

Kosmetyczka / Szkoleniowiec

Clarena - Wilczyce, świętokrzyskie
Wymagania: - wykształcenie kosmetyczne/kosmetologiczne - doświadczenie w pracy na stanowisku Kosmetyczki/Kosmetologa - dobra znajomość branży kosmetycznej

Kosmetyczka /manicurzystka w Zawadzkiem

Studio Urody "Kwiat Lotosu" w Zawadzkiem - Dobrodzień, opolskie
Opis oferty pracy: Studio Urody "Kwiat Lotosu" w Zawadzkiem poszukuje osoby doświadczonej na stanowisko manicure,wykonującą płynnie stylizację paznokci

Kosmetyczka

Kelo-Design - Gdynia, pomorskie
Kontrakt
Poszukuje Kosmetyczki / Stażystki do pracy w Gdyni. Oferta skierowana jest przede wszystkim kobiet.Mile widziane doświadczenie. Wymagana Miła aparycja i

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.