oferty pracy: Kosmetyczka

Firma
Lokalizacja
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 478

KOSMETYCZKA/KOSMETOLOG

DR IRENA ERIS - Poznań, wielkopolskie  4 lokalizacje
Poszukujemy: kosmetyczki/kosmetologa - osoby z dyplomem ukończenia studiów wyższych na kierunku Kosmetologia lub z dyplomem 2-letniej szkoły kosmetycznej

Konsultant-Kosmetyczka

Douglas - Katowice, śląskie
Zakres zadań: Wykonywanie zabiegów kosmetycznych Profesjonalna obsługa klientów zgodna ze standardami firmy Kreatywne i zaangażowane uczestnictwo w

Masażysta-ka wellness Kosmetyczka

Koester-Personalservice - Niemcy
Miejsce pracy: hotel na wyspie Juist Przejazd: na koszt pracodawcy Długość kontaktu: na stałe Okres próbny: 6 miesięcy Wyżywienie: zagwarantowane Ubezpieczenie

Kosmetolog/ Kosmetyczka

F.H.U. Edimax - Sosnowiec, śląskie
Gabinet Fototerapii poszukuje KOSMETYCZKI do salonu w Sosnowcu. Zakres obowiązków na tym stanowisku to m.in.: wykonywanie zabiegów z oferty salonu, obsługa

Masażystka/Masażysta/Kosmetyczka

Całoroczny Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleni - Barczewo, warmińsko-mazurskie
Zalesie Mazury Active Spa zatrudni masażystę/kę i kosmetyczkę.Poszukujemy osób z wyksztaceniem kierunkowym.Mile widziane doświadczenie.Zapewniamy szkolenia

Kosmetyczka

SPREEWALD PARKHOTEL VAN DER VALK GMBH - Niemcy
Grupa hoteli i restauracji Van der Valk**** poszukuje do pracy w Niemczech pracowników na umową o pracę na stanowisko: Kosmetyczka Van der Valk jest

Kosmetyczka

Millalou Studio kosmetyczne - Katowice, śląskie
Zatrudnię od czerwca 2016 roku kosmetyczkę lub stylistkę paznokci. Mile widziane: doświadczenie, chęć zdobywania nowych umiejętności, uczciwość. CV oraz

Kosmetyczka

Marek Matheisel Teresa Pomian s.c. - Zakopane, małopolskie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Krupówki 77, 34-500 Zakopane, powiat: tatrzański, woj: małopolskie Zakres obowiązków: zabiegi kosmetyczne na twarz, cialo

Kosmetyczka

Zamość, lubelskie  46 lokalizacji
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie Zakres obowiązków: Pomoc w wykonywaniu usług kosmetycznych. Rodzaj umowy: Nie

Kosmetyczka

Bernadeta Bera - Niepołomice, małopolskie
Lubisz wykonywać pedicure i manicure jesteś fanką zdrowych stóp i pięknych dłoni - Ciebie szukamy! Praca na wygodnym sprzęcie w miłej atmosferze. Dogodne

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.