oferty pracy: Konsultant - Zielona Góra, lubuskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 29

Konsultantka kosmetyczna - 60h miesięcznie - 1000 zł netto

DEMa Promotion Polska - Zielona Góra, lubuskie
Część etatu
Opis oferty pracy: Konsultantka kosmetyczna Miejsce pracy: Zielona Góra Praca w drogeriach i perfumeriach na rzecz jednego z największych producentów...

Konsultant/Wdrożeniowiec

ASINIT - Zielona Góra, lubuskie
Firma ASINIT działa na rynku międzynarodowym od 2006 roku. Naszą misją jest dostarczanie klientom kompleksowych, efektywnych i stabilnych rozwiązań. •

Studencie u nas zarobisz i zdobędziesz doświadczenie!

P.W. Crafts - Zielona Góra, lubuskie
Opis oferty pracy: Pracuj w gronie profesjonalistów w jednej z najbardziej rozwijających się obecnie branż. Masz małe doświadczenie? Nie szkodzi, wszystkiego

Poszukujemy konsultantów telefonicznych! 5 wakatów.

P.W.Crafts - Zielona Góra, lubuskie
Opis oferty pracy: Agencja Zatrudniania "CRAFTS" poszukuje dla swojego partnera biznesowego kandydatów na stanowisko: Konsultant ds. sprzedaży miejsce pracy

Konsultant Telesprzedaży

Autoryzowany Partner Netia - Zielona Góra, lubuskie
Netia oferuje: możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia u największego alternatywnego operatora telekomunikacyjnego współpracę w oparciu o umowę zlecenia

KONSULTANT DS. REKRUTACJI I SZKOLEŃ

GoWork.pl - Zielona Góra, lubuskie
GoWork.pl to firma dynamicznie rozwijająca się na rynku ogólnopolskim. Współpracujemy z największymi Korporacjami.W związku z rozwojem poszerzamy Nasz Oddział

Konsultant do spraw reklamy

Twój Region Sp. z o.o. - Zielona Góra, lubuskie
Kontrakt
Zakres obowiązków...

proALPHA Software - Zielona Góra, lubuskie
Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia (pensja oraz bonusy); umowę o pracę; profesjonalne wdrożenie do pracy oraz szkolenia produktowe i sprzedażowe;

Konsultant ds. sprzedaży usług internetowych

Marbea - Zielona Góra, lubuskie
Zajmujemy się marketingiem i sprzedażą powierzchni reklamowej na naszych portalach, poprzez rozmowy telefoniczne z kadrą zarządzającą przedsiębiorstw z całego

Konsultant w zakresie dotacji unijnych

cel - Zielona Góra, lubuskie
Firma zajmująca się pozyskiwaniem dotacji z funduszy unijnych, podejmie współpracę z konsultantem w zakresie dotacji unijnych. Niezbędne jest praktyczne

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Konsultant - Zielona Góra, lubuskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy