oferty pracy: Konserwator - Kraków, małopolskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 9 z 10
Dodaj swoje CV - łatwiejsza aplikacja.

Konserwator

- Kraków, małopolskie
Oczekiwania pracodawcy: Wykształcenie Preferowane minimum zawodowe techniczne Staż Pożądane doświadczenie Kwalifikacje Umiejętności techniczne, "złota

Konserwator zieleni

Spółdzielnia Mieszkaniowa VICTORIA - Kraków, małopolskie
Zakres obowiązków...

Konserwator/pomocnik urządzeń dźwigowych

Witam. Zatrudnimy konserwatora/pomocnika urządzeń dźwigowych. Wykształcenie minimum średnie techniczne, wykształcenie elektryczne, zdolności manualne,

Konserwator z uprawnieniami elektrycznymi

Do zadań i obowiązków kandydata będzie należeć: konserwacja, obsługa i bieżące naprawy urządzeń elektrycznych, mechanicznych, instalacji elektrycznych i wodno

SERWISANT PODESTÓW RUCHOMYCH

MGC-Podesty Ruchome - Kraków, małopolskie
Przyjmę do pracy na pełny etat na stanowisko mobilny konserwator podestów ruchomych,mile widziane doświadczenie w branży mechanik i elektromechanik maszyn...

KONSERWATOR-TECHNIK DO PIEKARNI

Piekarnia zatrudni konserwatora, ze znajomością elektryki. Do zadań pracownika należy: - naprawa i bieżące serwisowanie urządzeń piekarniczych - serwisowanie

konserwator - Elektryk

Centrum Rozwoju Com Com Zone ul. Ptaszyckiego 6 w Krakowie poszukuje elektryka-konserwatora Wymagania: - doświadczenie na stanowisku elektryka - prawo jazdy

Konserwator posadzek kamiennych

Konserwator posadzek kamiennych (mile widziana znajomość obsługi szorowarki jednotarczowej oraz znajomość procesu krystalizacji)....

automatyk- konserwator w dziale utrzymania ruchu

Randstad Polska 3 300 ocen - Łyszkowice, małopolskie
utrzymanie maszyn w ruchu produkcyjnym – regulacje i konserwacje wykonywanie przezbrojeń dopuszczanie maszyn do produkcji po przezbrojeniach usuwanie awarii

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Pominęliśmy 1 ofertę bardzo podobną do tych, które już zostały wyświetlone. Aby zobaczyć dodatkowe wyniki, możesz powtórzyć wyszukiwanie z uwzględnieniem pominiętej oferty.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Konserwator - Kraków, małopolskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy