oferty pracy 1 - 10 z 1 182

Praca od zaraz Warszawa

Klient Gratka.pl - Warszawa, mazowieckie
Praca od zaraz dla uczniów, studentów, emerytów, rencistów: 3 x w tyg, od 9 do 18 w pon, śr i pt., stawka godzinowa 11 zł netto. Wymagamy ukończonych 18 lat

PRACA FIZYCZNA BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA

Klient Gratka.pl - Niemcy
MĘŻCZYŹNI 20-45 LAT. PRACA TYPOWO FIZYCZNA OD ZARAZ. MONTAŻ DEMONTAŻ ATRAKCJI ROZRYWKOWYCH.ZAKWATEROWANIE + WYŻYWIENIE. TYLKO KONKRETNE I ZDECYDOWANE OSOBY .

robotnik gospodarczy

Proste prace przy czyszczeniu maszyn i podłóg w hali. Stawka brutto 8,5 euro/godz. Przejazd do i z miejsca pracy + zakwaterowanie ze śniadaniem zapewnia

Pracownik biurowy

Klient Gratka.pl - Kielce, świętokrzyskie  11 lokalizacji
Usługi i Wykonawstwo Konstrukcji Stalowych J.M. zatrudni pracownika na cały lub 1/2 etatu do pracy w biurze z DOBRĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO. Mile

Sprzątaczka

Klient Gratka.pl - Gdynia, pomorskie  1 lokalizacja
PRACA NA SAMODZIELNYM STANOWISKU LUB W...

Pracownik fizyczny

Klient Gratka.pl - Polska  18 lokalizacji
Mężczyzn i kobiety do produkcji zniczy tel. 602 620...

Gosposia z zamieszkaniem lub bez

Poszukuję pani do prowadzenia domu (z zamieszkaniem lub bez): sprzątanie, pranie, gotowanie, wychodzenie z psem. Lokalizacja Warszawa-Wilanów. Zależy mi na

Pracownik produkcji

Klient Gratka.pl - Kraków, małopolskie  5 lokalizacji
Opis stanowiska : - produkcja konstrukcji aluminiowych (okien, drzwi, fasad. Wymagania: - umiejętność czytania rysunków technicznych - samodzielność w

Komisjoner z niemiecką umową, od zaraz

Szukamy komisjonerów z komunikatywnym j. niemieckim. Praca od zaraz. Mile widziane własne auto. Gwarantujemy niemiecką umowę, atrakcyjne warunki płacowe oraz

PRACOWNIK BIURA

FIRMA ŚWIADCZĄCA USŁUGI DLA CUDZOZIEMCÓW, ZATRUDNI OSOBĘ Z BIEGŁĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO DO PRACY W BIURZE ORAZ DO KONTAKTÓW Z KLIENTAMI. PROSZĘ O CV

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Klient Praca Gratka PL
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.