oferty pracy: Klient Praca Gratka PL

Firma
Lokalizacja
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 1 239

pracownik fizyczny

Klient Gratka.pl - Bogusławiec, zachodniopomorskie  21 lokalizacji
PRZYJMĘ do pracy gospodarstwo rolne, tel. 693-747-388...

Pracownik magazynu tkanin i surowców

Klient Gratka.pl - Łódź, łódzkie
Opis firmy: Obowiązki: przyjęcie dostaw, wydawanie towarów, przegląd jakościowy i ilościowy towarów, przygotowanie towarów do wysyłki, rozliczanie towarów,

pracownik produkcyjny

Klient Gratka.pl - Aleksandrów, łódzkie
ZATRUDNIĘ POMOCNIKÓW STOLARZY PRZY PRODUKCJI FRONTÓW...

pracownik budowlany

Klient Gratka.pl - Niemcy  8 lokalizacji
Poszukuję pracowników posiadających umiejętność i doświadczenie w murowaniu. Praca w Niemczech , okolice Köln.. Więcej informacji pod telefonem +49 152 182

Pracownik terenów zieleni

FIRMA DREWZEL ZATRUDNI PRACOWNIKÓW TERENÓW ZIELENI. MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY TEREN MIASTA ŁODZI. TEL. KONTAKTOWY 693 264 023

Pracownik działu produkcji / magazynu (Niemcy)

Klient Gratka.pl - Niemcy
Różne stanowiska: komisjonowanie, pakowanie, prace magazynowe, obsługa maszyn produkcyjnych etc. Atrakcyjne wynagrodzenie z niemiecką umową! Wymagana

Kierowca Bus międzynarodówka 4/1 stała praca

Stała
Tylko z doświadczeniem na przerzutach.Nie bierzemy zleceń z giełdy,mamy stały kontrakt. Nowe samochody, 150zł dniówka w górę, Opłacamy ZUS. Jedyna taka praca

Pracownik produkcji

Klient Gratka.pl - Józefów, łódzkie  10 lokalizacji
• obsługa maszyn produkcyjnych; • dbanie o porządek w wyznaczonym obszarze; • ręczne dostarczanie komponentów. Praca w systemie zmianowym

Pracownik ochrony

Klient Gratka.pl - Warszawa, mazowieckie  2 lokalizacje
Agencja ochrony poszukuje pracowników ochrony na budynki biurowe w centrum Warszawy. Wymagana dyspozycyjność, oraz niekaralność. Praca w systemie 24 godzinnym

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Klient Gratka.pl - Katowice, śląskie  2 lokalizacje
Szukam pracowników ogólnobudowlanych do prac remontowo- wykończeniowych z doświadczeniem praca na terenie Katowic i okolic mile widziane prawo

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Klient Praca Gratka PL
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy