oferty pracy: Kierownik - zachodniopomorskie

Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 419

Kierownik Magazynu

DGS Poland Sp. z o.o. - Szczecin, zachodniopomorskie
Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika magazynu. Facebook LinkedIn E-mail Print....

Kierownik ds. Administracyjnych

STENA - Szczecin, zachodniopomorskie
Jesteśmy międzynarodową firmą o szwedzkich korzeniach. Dążymy do tego, by zmienić sposób, w jaki ludzie żyją i pracują poprzez innowacyjny recykling. W Stena

Kierownik

Rossmann - Mielno, zachodniopomorskie
Nr ref. PND/2013 Oczekiwania: Gotowość do pracy fizycznej; Uczciwość, sumienność; Motywacja do pracy; Współpraca z zespołem. Oferujemy: Umowę zlecenie;

Kierownik Salonu

Media Expert - 2 oceny - Stargard Szczeciński, zachodniopomorskie  3 lokalizacje
WYMAGANIA: min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym (mile widziane zarządzanie w handlu) wiedza i umiejętność z zakresu zarządzania zespołem

Kierownik zmiany

Lucky Union Foods - Goleniów, zachodniopomorskie
Oferta pracy: Kierownik zmiany Opis stanowiska: - nadzorowanie procesu produkcji zgodnie z systemami oraz standardami jakości - nadzór i kontrola

KIEROWNIK ZMIANY

Fiege - Łozienica, zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Kierowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu Koordynowanie przebiegu procesów magazynowych Zapewnienie prawidłowości stosowania

Kierownik Sklepu

Jeronimo Martins Dystrybucja - 7 ocen - Szczecin, zachodniopomorskie  3 lokalizacje
Opis zadań: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie funkcjonowania sklepu zgodnie z obowiązującymi standardami

NETTO - 105 ocen - Świnoujście, zachodniopomorskie
Wsparcie doświadczonych kierowników sklepów,. Jako Kierownik Sklepu będziesz odpowiedzialny za:. W związku z intensywnym rozwojem naszej sieci poszukujemy...

Redan S.A. właściciel sieci sklepów TXM textilmark... - Kołobrzeg, zachodniopomorskie
TXM textilmarket jest szybko rozwijającą się siecią sklepów odzieżowych, częścią Grupy Kapitałowej Redan, posiadamy ponad 300 sklepów w całej Polsce. Dołącz

Kierownik Produkcji

IDEA HR Doradztwo Personalne s.c. - Koszalin, zachodniopomorskie
Zarządzanie obszarem produkcji Generowanie planów produkcyjnych Analiza stanów minimalnych oraz ich korekta Tworzenie harmonogramu planów produkcyjnych

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Kierownik - zachodniopomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy