oferty pracy: Kierownik - zachodniopomorskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Firma
Stanowisko
oferty pracy 1 - 10 z 342

Kierownik Produkcji

DGS Poland Sp. z o.o. - Szczecin, zachodniopomorskie
Najchętniej zatrudnimy kierownika z 3-letnim doświadczeniem w firmie o profilu produkcyjnym. Facebook Twitter LinkedIn E-mail Print....

Kierownik Produkcji Działu Maszyn

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. - Koszalin, zachodniopomorskie
Profil poszukiwanego Kandydata: wykształcenie wyższe, min. inżynierskie kierunkowe w obszarze mechanicznym, inżynierii produkcji lub pokrewne; min. 5 letnie

Kierownik ds. Utrzymania Ruchu

Szczecin, zachodniopomorskie
Zakres Obowiązków: Odpowiedzialność za utrzymanie ruchu w całym zakładzie Utrzymywanie parku maszynowego w należytym i zgodnym z przepisami stanie

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu i Infrastruktury

Amazon Fulfillment Poland sp. z o.o. - 15 818 ocen - Szczecin, zachodniopomorskie
Przejęcie odpowiedzialności prawnej związanej z funkcją kierownika zespołu inżynierskiego w obiekcie w ramach tej struktury;...

Kierownik działu administracyjno-technicznego

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za: - organizację, nadzór i kontrolę pracy działu administracyjno-technicznego Wymagania Oczekujemy: -

Kierownik Elektromarketu

Media Expert - 6 ocen - Szczecin, zachodniopomorskie
Co możesz zyskać pracując u nas: Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy Stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Wysokie

Kierownik przedstawicieli handlowych

MASPEX WADOWICE - Szczecin, zachodniopomorskie
Opis stanowiska Naturalnego lidera, potrafiącego swoim zaangażowaniem zainspirować zespół do działania i realizacji powierzanych zadań. Osoby, która z

Zastępca Kierownika Produkcji

2x3 - Krzęcin, zachodniopomorskie
Opis stanowiska: Koordynacja pracy podległego zespołu Organizacja pracy obszaru produkcji zgodnie z planem produkcyjnym Dbanie o optymalizację wydajności,...

Zastępca Kierownika Sklepu

Gryfice, zachodniopomorskie
Zadania na powyższym stanowisku: nadzorowanie i organizowanie pracy podległego personelu zapewnienie funkcjonowania sklepu zgodnie z wewnętrznymi

Kierownik Kontraktu

Mostostal Warszawa - Szczecin, zachodniopomorskie
nadzór nad jakością, terminowością i dyscypliną finansową prowadzonych prac w trakcie realizacji kontraktu, analizowanie budżetu ofertowego oraz

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Kierownik - zachodniopomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.