oferty pracy 1 - 10 z 479

Kierownik Zespołu Liniowego

TELTECH - Szczecin, zachodniopomorskie
Kierownik Zespołu Liniowego. Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń?...

Kierownik Biura

Zdrojowa Invest - Kołobrzeg, zachodniopomorskie
Kierownik Biura Miejsce pracy:: Kołobrzeg Region:: zachodniopomorskie Numer referencyjny: VC/1/2016 Do Twoich obowiązków będzie należało: kierowanie biurem

Kierownik Działu Produkcji

IDEA HR Doradztwo Personalne s.c. - Koszalin, zachodniopomorskie
Zarządzanie obszarem produkcji Generowanie planów produkcyjnych Tworzenie harmonogramu planów produkcyjnych Budowanie zaangażowania i wspieranie

KIEROWNIK DZIAŁU

Selgros - 7 ocen - Szczecin, zachodniopomorskie
Wymagania Wykształcenie minimum średnie oraz doświadczenie w pracy w handlu lub/i obsłudze klienta, Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,

Kierownik

Rossmann - Mielno, zachodniopomorskie
Nr ref. PND/2013 Oczekiwania: Gotowość do pracy fizycznej; Uczciwość, sumienność; Motywacja do pracy; Współpraca z zespołem. Oferujemy: Umowę zlecenie;

KIEROWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

Wymagania Preferowane wykształcenie wyższe, Doświadczenie w pracy w dziale związanym ze sprzedażą i/ lub z obsługą klienta indywidualnego / biznesowego,...

KIEROWNIK SKLEPU

Stokrotka - 8 ocen - Stargard Szczeciński, zachodniopomorskie  1 lokalizacja
Jako Kierownik Sklepu będziesz:. Obecnie do nowego marketu w Stargardzie poszukujemy kandydatów na stanowisko KIEROWNIKA SKLEPU....

Kierownik Filii

General Logistics Systems - Koszalin, zachodniopomorskie
Opis stanowiska Opis stanowiska: odpowiedzialność za działania operacyjne oraz wynik finansowy filii, ciągłe podnoszenie oraz zapewnienie odpowiedniej

Kierownik Regionalny

Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. - Szczecin, zachodniopomorskie
w regionach: centralnym i wschodnim - Warszawa, Lublin, Białystok; północnym - Trójmiasto, Szczecin, Koszalin; południowym - Katowice, Kraków, Kielce Do

KIEROWNIK ZMIANY - SZCZECIN

Farmacol - Szczecin, zachodniopomorskie  1 lokalizacja
Opis stanowiska: kierowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu, koordynowanie przebiegu procesów magazynowych, realizacja założonych celów sprzedaży.

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Kierownik - zachodniopomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy