oferty pracy: Kierownik - zachodniopomorskie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 328

Kierownik

Rossmann - Szczecin, zachodniopomorskie
Nr ref. PND/2013 Oczekiwania: Gotowość do pracy fizycznej; Uczciwość, sumienność; Motywacja do pracy; Współpraca z zespołem. Oferujemy: Umowę zlecenie;

kierownik oddziału

Urząd Morski w Szczecinie - Szczecin, zachodniopomorskie
Urząd Morski w Szczecinie Dyrektor poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko: kierownik oddziału w Bazie Oznakowania Nawigacyjnego w Szczecinie W

Kierownik działu administracyjno-technicznego

Szczecin, zachodniopomorskie
Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za: - organizację, nadzór i kontrolę pracy działu administracyjno-technicznego Wymagania Oczekujemy: -

Kierownik Zmiany

Costa Coffee - Szczecin, zachodniopomorskie
Na stanowisku Kierownik Zmiany w Szczecinie. Dołącz do pełnego pasji świata Costa Coffee....

Kierownik Marketu

DINO POLSKA - Ustronie Morskie, zachodniopomorskie
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : Zapewnienie funkcjonowania marketu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy Składanie

Kierownik Magazynu

DGS Poland Sp. z o.o. - Szczecin, zachodniopomorskie
Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika magazynu. W związku z wyodrębnieniem magazynu dedykowanego dla biznesu DGS Diagnostics i...

Kierownik Sklepu

Martes Sport - Szczecin, zachodniopomorskie
Udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika, zastępcy kierownika lub osoby funkcyjnej w sieciach handlowych,. Doświadczenie w pracy w handlu,....

Fiege - Goleniów, zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Kierowanie pracą podległego zespołu Podejmowanie działań mających na celu optymalizację i doskonalenie procesów Kontrola i nadzór nad

Kierownik Produkcji

Laminopol Konstrukcje Sp. z o.o. - Sławno, zachodniopomorskie
sprawne zarządzanie zespołem produkcyjnym, nadzór nad realizacją planów produkcyjnych, utrzymywanie stałej jakości produktu i terminowości realizowanych

Jeronimo Martins Dystrybucja 7 ocen - Laski, zachodniopomorskie
Opis zadań: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie funkcjonowania sklepu zgodnie z obowiązującymi standardami

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Kierownik - zachodniopomorskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy