oferty pracy: Kierownik - Rzeszów, podkarpackie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 119
Dodaj swoje CV - łatwiejsza aplikacja.

Kierownik Działu Art. Świeże

Kaufland Polska 38 ocen - Rzeszów, podkarpackie
Zakres obowiązków zapewnienie zgodnego ze standardami zatowarowania działu i ekspozycji towaru zapewnienie prawidłowego i zgodnego z procedurami przebiegu

Kierownik Regionu

Lingua - Rzeszów, podkarpackie
Opis oferty pracy: Szkoła o ugruntowanej pozycji na rynku usług edukacyjnych poszukuje osoby na stanowisko asystenta regionu z terenu woj. podkarpackiego

Kierownik – Manager zespołu

- Rzeszów, podkarpackie
Oczekujemy: - Umiejętności w budowaniu i zarządzaniu zespołem ( doświadczenie mile widziane ) - Realizacji planów sprzedażowych - Nastawienia na cel i

Praca sezonowa w restauracji- Mielno

Fenix - Rzeszów, podkarpackie
Tymczasowa
Opis oferty pracy: RESTAURACJA HAREM w Unieściu poszukuje pracowników na sezon letni 2015! Poszukujemy osób na stanowisko: - kierownik sali (2 osoby) -...

Kierownik Sklepu

Camaieu - Rzeszów, podkarpackie
Kontrakt
Jako manager zespołu, dynamicznie kierujesz i zarządzasz swoją ekipą (5 – 10 osób), osiągając i rozwijając wyniki sprzedażowe sklepu. Rekrutujesz, wspierasz,

Kierownik Zespołu Środków Trwałych i Licencji

Asseco Poland - Rzeszów, podkarpackie
Forma zatrudnienia: umowa o pracę Zadania: Nadzór i koordynowanie realizacji zadań zespołu Zarządzanie licencjami i środkami trwałymi na potrzeby

Kierownika Oddziału Rzeszów

Opoltrans - Rzeszów, podkarpackie
Firma OPOLTRANS jest największym w Polsce dystrybutorem części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do pojazdów użytkowych. Zajmuje się również sprzedażą

Klient portalu Praca.pl - Rzeszów, podkarpackie
Zarządzanie licencjami i środkami trwałymi na potrzeby wewnętrzne Spółki Współpraca z jednostkami biznesowymi Możliwość podnoszenia kwalifikacji i

Kierownik w Dziale Sprzedaży

Provident - Rzeszów, podkarpackie
Opis stanowiska Oddział: Rzeszów Filia: Łańcut, Leżajsk, Przeworsk Będziesz odpowiedzialny za: Rozwój sprzedaży na wyznaczonym terenie Bezpośrednią pomoc

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Do obowiązków Regionalnego Kierownika Sprzedaży będzie należeć nawiązywanie oraz podtrzymywanie długotrwałych relacji z klientami oraz zarządzanie zespołem...

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Kierownik - Rzeszów, podkarpackie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy