oferty pracy: Kierownik - Rzeszów, podkarpackie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 138
Utwórz swój profil aby łatwiej aplikować.

Kierownik ds. Vansellingu

Oshee Polska Sp. z o.o. - Rzeszów, podkarpackie
Ciekawą pracę w stabilnej firmie Umowę o pracę Samochód służbowy oraz atrakcyjne wynagrodzenie Umiejętność pracy z kilkunastoosobowym zespołem

Kierownik projektów / Project manager

Agencja interaktywna Aberit - Rzeszów, podkarpackie
Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją interaktywną. Od 8 lat pomagamy ambitnym przedsiębiorcom oraz dynamicznie rozwijającym się firmom – naszym Klientom –

Kierownik Sklepu

Marketing Investment Group S.A. - Rzeszów, podkarpackie
Posiadasz minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Sklepu. Jeśli jesteś komunikatywna/y, łatwo nawiązujesz kontakty, jesteś odpowiedzialna...

Kierownik Medyczny

LUX MED - Rzeszów, podkarpackie
LUX MED Sp. z o.o. Kierownik Medyczny Miejsce pracy: Rzeszów Region podkarpackie Opis stanowiska Zadania: Nadzór nad jakością i bezpieczeństwem

KIEROWNIK SALONU - RZESZÓW

Pretty Girl - Rzeszów, podkarpackie
KIEROWNIK SALONU - RZESZÓW Miejsce pracy: Polska, podkarpackie, Rzeszów Wymagania: Wymagania: -doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane...

główny specjalista Kierownik ds. Jakości

Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie - Rzeszów, podkarpackie
Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko: główny specjalista

Kierownik

Rossmann - Rzeszów, podkarpackie
Kierownik Numer referencyjny: Rzeszów/K Firma: Rossmann SDP Powitanie Powitanie Witamy serdecznie! Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą

H & M 1 149 ocen - Rzeszów, podkarpackie
Szukamy kandydatów na stanowisko: KIEROWNIK SKLEPU Miejsce zatrudnienia: Rzeszów Rodzaj zatrudnienia: pełny etat JEŚLI POSIADASZ : · co najmniej 2-3-letnie

Kierownik Działu Handlowego

Solid Grup Sp. z o.o. - Rzeszów, podkarpackie
Zakres obowiązków: Rozwijanie i kierowanie zespołem sprzedaży; Rekrutacja przedstawicieli handlowych, Weryfikacja składanych ofert handlowych, odbytych

Regionalny Kierownik Sprzedaży

FM Solutions S.A. - Rzeszów, podkarpackie
OBOWIĄZKI: - pozyskiwanie nowych klientów – sprzedaż systemu GPS do monitorowania pojazdów, - współpracę i utrzymywanie relacji z grupą klientów, - udział w

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Kierownik - Rzeszów, podkarpackie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy