oferty pracy: Kierowca Dostawca - mazowieckie

Firma
Lokalizacja
Rodzaj pracy
oferty pracy 1 - 10 z 68

Kierowca / Dostawca

FRUTTA Sp.z o.o - Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
dowóz towaru do Klienta, praca od 4.00 rano. stałe zatrudnienie prawo jazdy kat. B, umiejętność dobrego organizowania pracy, sumienność, dokładność w

Kierowca - Dostawca

Amrit Kebab & Sweets - Warszawa, mazowieckie
służbowy samochód umowę zlecenie 9 zł netto/h + bonusy dynamiczną pracę czynne prawo jazdy kat. B znajomość topografii Warszawy dyspozycyjność (praca na

Kierowca-dostawca/pomocnik dostawcy

Urząd Pracy m.st. Warszawy - Warszawa, mazowieckie
Część etatu, Kontrakt
Wykształcenie zawodowe lub średnie; doświadczenie zawodowe na podobny stanowisku; prawo jazdy kat. B. Obowiązki: dostarczanie klientom zakupionych przez nich

KIEROWCA dostawca kat. B Piaseczno

Eurokadra SA - Piaseczno, mazowieckie
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - Dostarczanie towaru do klientów; - Reprezentowanie firmy; - Załadunek aut (sporadycznie);

Dostawca - Asystent Sprzedaży (Kierowca)

Tesco Polska Sp. z o.o. - 4 034 ocen - Warszawa, mazowieckie
Praca w wymiarze: 1/2 etatu Realizacja zamówień internetowych w zakresie dostarczania towaru do klientów przy zachowaniu wysokich standardów, jakości i

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A - Piaseczno, mazowieckie  1 lokalizacja
Opis stanowiska: załadunek transportu na auto służbowe, dostarczanie towaru do Klienta indywidualnego, odbiór zwrotów i opakowań. zatrudnienie w oparciu o

Kierowca/Dostawca Warszawa i okolice Pilne

Warszawa, mazowieckie
Poszukuję od zaraz Kierowców/Dostawców z Kategorią B, lub C, do pracy na terenie Warszawy i okolic. Praca stała. Umowa o pracę. Pełne ubezpieczenie. Wymagania

Media Expert - 2 oceny - Warszawa, mazowieckie
WYMAGANIA: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane), Znajomość topografii miasta Prawo jazdy kategorii B Uprawnienia do podłączenia

Kierowca Dostawca

BDV - Warszawa, mazowieckie  2 lokalizacje
BDV, polska firma zajmująca się organizacją konferencji, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje Kandydatów na następujące stanowisko: (*) Doświadczenia w

Kierowca - magazynier

Grupa Producentów Owoców i Warzyw. Pieczarki Podla... - Krześlin, mazowieckie  1 lokalizacja
Część etatu
Kierowca samochodu ciężarowego. Wyjazdy do dostawców po pieczarkę ( wobrębie 70 km). WARUNKI PRACY I PŁACY....

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Kierowca Dostawca - mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy