oferty pracy: Kierowca Dostawca - mazowieckie

Firma
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 68

Kierowca - Dostawca

Media Expert 2 oceny - Warszawa, mazowieckie
WYMAGANIA: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane), Znajomość topografii miasta Prawo jazdy kategorii B Uprawnienia do podłączenia

Kierowca - dostawca

Frisco S.A. - Warszawa, mazowieckie
Opis stanowiska: dostawa zakupów zamówionych drogą internetową bezpośrednio do klientów profesjonalna obsługa klienta dbanie o powierzone mienie Wymagania

Eurooffice - Warszawa, mazowieckie
Firma EUROOFFICE Poszukuje osób na stanowisko: Kierowca-Dostawca Miejsce pracy: Warszawa i okolice Oferujemy: odpowiedzialną pracą w ramach nowoczesnej

Kierowca Dostawca artykułów biurowych

klient serwisu gazetapraca.pl - Warszawa, mazowieckie
Poszukujemy Kierowcy Dostawcy artykułów biurowych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować dostawy artykułów biurowych do naszych klientów....

Kierowca Dostawca

BDV - Radom, mazowieckie
BDV, polska firma zajmująca się organizacją konferencji, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje Kandydatów na następujące stanowisko: (*) Doświadczenia w

Dostawca - Asystent Sprzedaży (Kierowca)

Tesco Polska Sp. z o.o. 3 756 ocen - Warszawa, mazowieckie
Praca w wymiarze: 1/2 etatu Realizacja zamówień internetowych w zakresie dostarczania towaru do klientów przy zachowaniu wysokich standardów, jakości i

Kierowca na skuter

Deliveryservice.pl – dynamicznie rozwijająca się firma logistyczna, poszukuje dostawców na skuter firmowy. Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na adres....

Kierowca kat B, C

Kierowców -DOSTAWCÓW kat. B,c oraz Operatorów wózków widŁowych do hurtowni - dystrybucja napoi na terenie Warszawy....

KIEROWCA - DOSTAWCA

AQUICK ŹRÓDŁO ŻYWIEC - Warszawa, mazowieckie
Obowiązki: Praca poniedziałek - piątek, weekendy wolne: realizacja dostaw towarów do stałych Klientów w Warszawie i okolicach; ręczny transport towarów;

Frisco - Warszawa, mazowieckie
Kontrakt
Opis stanowiska: - dostawa zakupów zamówionych drogą internetową bezpośrednio do klientów - profesjonalna obsługa klienta - dbanie o powierzone mienie

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Kierowca Dostawca - mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy