oferty pracy: Kierowca Dostawca - mazowieckie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Stanowisko
oferty pracy 1 - 10 z 108

Kierowca - Dostawca

Agencja Pracy Czasowej Tempus A - Piaseczno, mazowieckie
Opis firmy: Obowiązki: - załadunek transportu na auto służbowe, - dostarczanie towaru do Klienta indywidualnego, - odbiór zwrotów i opakowań. Wymagania: -

KIEROWCA - DOSTAWCA

RTV Euro AGD - Warszawa, mazowieckie
Na czym będzie polegała Twoja praca? • Na dostawie sprzętu RTV AGD do Klientów naszej firmy • wykonywaniu usług dodatkowych typu: zdjęcie blokad

Dostawca posiłków - kierowca

Urząd Pracy m.st. Warszawy - Warszawa, mazowieckie
Wymagania: wykształcenie min. zawodowe. Doświadczenie zawodowe: pół roku. Obowiązki: dostawa, dowóz posiłków do klienta. Praca na umowę zlecenie 10h dziennie

kierowca-dostawca

Łomianki, mazowieckie  2 lokalizacje
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Łomianki, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: prowadzenie pojazdu, załadunek-rozładunek oraz

Klient portalu Praca.pl - Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
Załadunek transportu; Dostarczanie materiałów, towaru, dokumentów itp.; Realizacja i odbiór zamówień; Przygotowywanie notatek z prowadzonych spraw.

DOSTAWCA – ASYSTENT SPRZEDAŻY (KIEROWCA)

Tesco Polska Sp. z o.o. - 6 456 ocen - Warszawa, mazowieckie
Realizacja zamówień internetowych w zakresie dostarczania towaru do klientów przy zachowaniu wysokich standardów, jakości i przechowywania towaru oraz

Frisco S.A. - Warszawa, mazowieckie
Opis stanowiska: dostawa zakupów zamówionych drogą internetową bezpośrednio do klientów profesjonalna obsługa klienta dbanie o powierzone mienie Wymagania

Kierowca - dostawca

ART-TOM Artur Pawlik - Warszawa, mazowieckie  1 lokalizacja
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: 00-004 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zakres obowiązków: dostarczanie leków do aptek, pobieranie...

Kierowca - Dostawca (sklep internetowy)

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Person... - Piaseczno, mazowieckie
Kierowca - Dostawca (sklep internetowy). Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp....

Kierowca/dostawca kat. C

Agencja Pracy Partner - Błonie, mazowieckie
OBOWIĄZKI: -przyjmowanie należności za towar -rozwóz towarów spożywczych -rozładunek i załadunek WYMAGANIA: -Karta kierowcy -prawo jazdy kat. C

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Kierowca Dostawca - mazowieckie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.