oferty pracy: Kasjer - Lublin, lubelskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 39

KASJER

Intersport - Lublin, lubelskie
Wymagania: dobra praktyczna znajomość obsługi komputera, kasy fiskalnej i terminali POS otwartość i zorientowanie na klienta samodzielność i dobra

Kasjer /Kasjerka

Auchan - 1 015 ocen - Lublin, lubelskie
Miejsce pracy: Lublin Monika, na stanowisku Kasjerki pracuje od dwóch lat. W dzieciństwie bawiła się w sklep i miała stałych klientów, bo uważnie ich słuchała

Kasjer / Sprzedawca

Lublin, lubelskie
Jeśli szukasz pracy stałej, dorywczej lub chcesz jedynie dorobić to: Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do

Kasjer / Kasjerka

Go Sport - Lublin, lubelskie
Część etatu, Stała
Do naszego sklepu w C.H. Olimp w Lublinie poszukujemy osób na stanowisko: - KASJER/KA Oczekujemy • zainteresowania dowolną dyscypliną sportu, • umiejętności

Kasjer/Sprzedawca

Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska S.A. - Lublin, lubelskie
Stanowisko: Kasjer/Sprzedawca Miejsce pracy: Lublin Mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowiskuznajomość branży spożywczej Oferujemy: stabilną

KASJER-SPRZEDAWCA

Stokrotka - Lublin, lubelskie
Obecnie do naszego sklepu w Lublinie poszukujemy kandydatów na stanowisko KASJER-SPRZEDAWCA: Jako Kasjer-Sprzedawca będziesz odpowiedzialny za: Obsługę kasy

Sprzedawca - Kasjer

Martes Sport - Lublin, lubelskie  1 lokalizacja
Wymagania: Dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy), Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, Doświadczenie w branży

Kasjer/ka_Lublin

In Temporis Polska - Lublin, lubelskie
Część etatu
Obowiązki: Czynności kasjerskie Obsługa Klienta Dbanie o dobry wizerunek hipermarketu Wymagania: wykształcenie min. średnie dokładność w wykonywaniu

Kasjer

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych - Lublin, lubelskie
Wymagania: orzeczenie o niepełnosprawności -warunek konieczny mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku sumienność, odpowiedzialność Oferujemy:

kasjer/kasjerka Lublin

Kamila - Lublin, lubelskie
Tymczasowa
Opis oferty pracy: Poszukujemy kasjerów/kasjerek w markecie Carrefour.Oferujemy elastyczny grafik, szkolenie kasjerskie, praca od zaraz! Wymagana książeczka

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Kasjer - Lublin, lubelskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.