oferty pracy: Kasjer - Lublin, lubelskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Lokalizacja
oferty pracy 1 - 10 z 39

Kasjer / Kasjerka

Go Sport - Lublin, lubelskie
Część etatu, Stała
Do naszego sklepu w C.H. Olimp w Lublinie poszukujemy osób na stanowisko: - KASJER/KA Oczekujemy • zainteresowania dowolną dyscypliną sportu, • umiejętności

Kasjera/Kasjerkę

Opoltrans - Lublin, lubelskie
Firma OPOLTRANS jest największym w Polsce dystrybutorem części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do pojazdów użytkowych. Zajmuje się również sprzedażą

KASJER

Intersport - Lublin, lubelskie
Wymagania: dobra praktyczna znajomość obsługi komputera, kasy fiskalnej i terminali POS otwartość i zorientowanie na klienta samodzielność i dobra

KASJER-SPRZEDAWCA

Stokrotka - 11 ocen - Lublin, lubelskie
Obecnie do naszego sklepu w Lublinie poszukujemy kandydatów na stanowisko KASJER-SPRZEDAWCA: Jako Kasjer-Sprzedawca będziesz odpowiedzialny za: Obsługę kasy

Kasjer /Kasjerka

Auchan - 1 089 ocen - Lublin, lubelskie
Auchan Lublin, ul. Chodźki Monika, na stanowisku Kasjerki pracuje od dwóch lat. W dzieciństwie bawiła się w sklep i miała stałych klientów, bo uważnie ich

Sprzedawca - kasjer

Jabłonna, lubelskie
Część etatu
WARUNKI PRACY I PŁACY Miejsce pracy: Jabłonna Druga, powiat: lubelski, woj: lubelskie Zakres obowiązków: sprzedaż towaru, obsługa kasy fiskalnej Rodzaj umowy:

Kasjer - Sprzedawca

Lublin, lubelskie
KRAKOWSKI KREDENS TRADYCJA GALICYJSKA S.A. Sieć delikatesów (mały format sklepu) z towarami Premium poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Mile widziane

Przedstawiciele.pl - Lublin, lubelskie
Opis firmy Obowiązki Mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku znajomość branży spożywczej aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

Sprzedawca-Kasjer

Jeronimo Martins Dystrybucja - 13 ocen - Lublin, lubelskie
Opis zadań: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy

Kasjer/ka w markecie w Lublinie

InterKadra - 2 oceny - Lublin, lubelskie
Obowiązki: Praca przy obsłudze kasy fiskalnej Obsługa Klienta i prawidłowe rozliczenie z zakupów Wykładanie towaru z biężącej dostawy Rozliczanie kasy po

Nie przegap żadnej oferty pracy. Otrzymuj codziennie nowe oferty na swój e-mail.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia na Twój email - najnowsze oferty pracy: Kasjer - Lublin, lubelskie
W każdej chwili możesz anulować aktywne powiadomienia.